Zpověď finalistky Rozjezdů: Mamapartner

První agentura v ČR, která poskytuje nastávajícím maminkám nadstandardní servis a poradenství v oblasti pořizování kojeneckých potřeb a zajišťuje profesionální podporu v šestinedělí. Pomáháme těhotným zorientovat se na trhu dětských produktů, poradíme co opravdu potřebují a bez čeho se objedou. U prodejců vždy hájíme zájmy klientek, čímž jim šetříme čas a peníze. Jsme partnerem do nepohody.

Vendula Kozelková a Markéta Jáchymová, Mamapartner

1 Proč jste začali?

Jako dvojnásobné maminky jsme velmi postrádaly podporu a poradenství ve chvílích, kdy jsme se na cestu mateřství teprve vydávaly. Absenci služeb, které budoucím maminkám usnadňují přípravu kojeneckých potřeb a šetří jejich čas a energii, vnímaly i ženy z našeho okolí.

S blížícím se koncem rodičovské dovolené jsme si stále více uvědomovaly, jak náročné bude skloubit rodinný život s nároky zaměstnavatelů, kteří nebývají flexibilitě příliš nakloněni. Nechtěly jsme jen sedět a čekat, co nám trh práce (ne)přinese a (ne)nabídne … a proto s mottem „když příležitost neklepe, postav dveře“ … jsme se rozhodly sebrat odvahu k realizaci našeho snu a založily jsme agenturu Mamapartner s.r.o.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Nápad s poradenstvím a servisem pro nastávající maminky a pro ženy, které již maminkami jsou, přinesl sám život. Vlastní zkušenost a stesky maminek kolem nás „ach jo, kdyby mi s věcmi pro miminko někdo pomohl“, „nechci být „sama“ v době šestinedělí …“ nás přivedly k nápadu zrealizovat poradenství a servis právě v této oblasti.

3 V čem jste výjimeční?

Snažíme se posunout mateřství do 21. století. Přicházíme s originálním nápadem. Náš projekt je inovativní.

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

Na podnikání nejvíce oceňujeme flexibilitu a možnost tvořit dle vlastních představ. Máme příležitost uplatnit svoji kreativitu, intuici, vytrvalost a odhodlání. Moc nás baví sledovat vývoj projektu, který budujeme od prvotní myšlenky samy a pozitivní zpětnou vazbu od klientek.

Podnikání nám také ukázalo druhou stranu mince. Někteří lidé se mnohdy tváří jako náš podporovatel či ideální partner, ale ve skutečnosti jim jde jen o jejich vlastní profit. Nebaví nás těmto lidem věnovat svou energii, ale i toto považujeme za cennou zkušenost.

5 Kam míříte?

Doufáme, že k úspěchu :)

Pracujeme na vybudování kvalitní a spolehlivé služby. S heslem „žádná máma není sama“ chceme přispět k tomu, aby si maminky v nové a náročné životní etapě dokázaly udržet svou ženskost a sebevědomí.

 

Líbí se vám projekt Mamapartner?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.