Zpověď finalistky Rozjezdů: Badegg.cz

Badegg.cz – zuřivé vejce chce rozproudit florbalovou studánku.

Denisa Machů, Badegg.cz

1 Proč jste začali?

Přišla doba, kdy hráči a hráčky všech ligových úrovních nechtějí chodit na tréninky či na zápasy ve vytahaných turnajových tričkách, zato chtějí být styloví a ukázat, který sport je pro ně číslo 1. Běhání s plastovou hůlkou není však jen sportem, ale zejména životním stylem. Badegg.cz nabízí florbalovým nadšencům trička s originálními motivy, která seknou naprosto každému, kdo má florbal alespoň trochu v srdci.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Badegg.cz se zrodil v hlavě plné nápadů, kterou na krku nosí Michaela Kurtaničová. Míša už od začátku projektu hledala parťačku, kterou našla v osobě Denisy Machů. Obě ke sportu s děrovaným míčkem mají velmi blízko, Míša ho dva roky hrála na ligové úrovni, Denisa se po hřišti prohání už jedenáct let jako hráčka a tři roky jako rozhodčí.

3 V čem jste výjimeční?

S projektem chceme rozčeřit vody zaběhlých florbalových značek a vydobýt si své místo na trhu. Výjimečnost Badeggu je patrná na první pohled – děláme skvělá trička s motivy, která odkazují na florbal a zároveň jsou kvalitní a příjemná k nošení. Prostě seknou!

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

Zákazník si nedokáže a vlastně ani nemusí představit, co je zapotřebí k vytvoření jednoho jediného trička. Od vymyšlení motivu po vložení fotky na web až po finální prodej – to celé je dlouhá cesta, která není vždy lemovaná okvětními lístky. Překážky jsou ovšem přesně to, co nás posouvá dál, jak v osobním tak i profesním životě. „Kdo nic nezkusil, nic neví.“ My zkoušíme, učíme se a získáváme nové zkušenosti. A je to super!

5 Kam míříte?

Náš cíl pro léto je značku propagovat na florbalových turnajích a přijít si za svými zákazníky osobně. Florbalisté a florbalistky nás můžou vidět live na turnaji Hummel open game v Brně, Memoriálu Pavla Vrby v Přerově, na Woow Cupu ve Štěpánkovicích nebo na Hornet's Cupu v Rožnově pod Radhoštěm.

Líbí se vám projekt Badegg.cz ?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.