Zpověď finalistek Rozjezdů: těhotenská móda HOHO

"Našim cílem je dostat na český trh módu, hlavně pro těhotné a kojící maminky, která není zabalená šedí, jako Praha při inverzi. Mateřství a těhotenstváí by mělo být nejkrásnějším obdobím každé ženy, tak nevidíme důvod, proč by žena a nastávající maminka neměla podrthnout a dát na odiv své předností a krásu. V modelech HOHO, budete prostrě v POHO, ať už jste v jakémkoliv stavu."

Klára Horáková a Ema Pospíšilová, těhotenská móda HOHO

1 Proč jste začali?

Byly jsme těhotné a neměly jsme co na sebe... Ze začátku Klára šila jen pro sebe, pak pro mě, ale tolika lidem se to líbilo, že jsme se pokusily jít s vlastní značkou na trh a ono se to chytlo.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Vyplynulo to z vlastních potřeb a najití díry na trhu. Byla to souhra náhod a našeho vzájemného poznání se. Byly jsme na stejném místě, ve stejný čas, se skvělým nápadem a hlavně chutí něco dělat.

3 V čem jste výjimeční?

Hlavně naše modely jsou výjimečné! Na první pohled poznáte, že jde o HOHO. Jde o spojení designu, pestrých barev, rafinovaných střihů. Lpíme na kvalitních materiálech, šijeme z bio úpletů a v Česku.

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

BAVÍ: Vývoj, adrenalin, komunikace a interakce se zákazníky, pocit štěstí z vlastní tvorby a zároveň benefit v podobě trávení mnoha času s vlastními dětmi. Návrat do běžné práce po rodičovské by nám toto nedovolil.

NEBAVÍ: Na nic jsme nepřišly :-)

5 Kam míříte?

Prozatím by nám stačilo dostat HOHO jako designovou oděvní značku do povědomí lidí a na český trh. Když si najde cestu i za hranice, nebude jí bránit!

Líbí se vám projekt HOHO?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.