Zpověď finalistek Rozjezdů: těhotenská móda HOHO

"Našim cílem je dostat na český trh módu, hlavně pro těhotné a kojící maminky, která není zabalená šedí, jako Praha při inverzi. Mateřství a těhotenstváí by mělo být nejkrásnějším obdobím každé ženy, tak nevidíme důvod, proč by žena a nastávající maminka neměla podrthnout a dát na odiv své předností a krásu. V modelech HOHO, budete prostrě v POHO, ať už jste v jakémkoliv stavu."

Klára Horáková a Ema Pospíšilová, těhotenská móda HOHO

1 Proč jste začali?

Byly jsme těhotné a neměly jsme co na sebe... Ze začátku Klára šila jen pro sebe, pak pro mě, ale tolika lidem se to líbilo, že jsme se pokusily jít s vlastní značkou na trh a ono se to chytlo.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Vyplynulo to z vlastních potřeb a najití díry na trhu. Byla to souhra náhod a našeho vzájemného poznání se. Byly jsme na stejném místě, ve stejný čas, se skvělým nápadem a hlavně chutí něco dělat.

3 V čem jste výjimeční?

Hlavně naše modely jsou výjimečné! Na první pohled poznáte, že jde o HOHO. Jde o spojení designu, pestrých barev, rafinovaných střihů. Lpíme na kvalitních materiálech, šijeme z bio úpletů a v Česku.

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

BAVÍ: Vývoj, adrenalin, komunikace a interakce se zákazníky, pocit štěstí z vlastní tvorby a zároveň benefit v podobě trávení mnoha času s vlastními dětmi. Návrat do běžné práce po rodičovské by nám toto nedovolil.

NEBAVÍ: Na nic jsme nepřišly :-)

5 Kam míříte?

Prozatím by nám stačilo dostat HOHO jako designovou oděvní značku do povědomí lidí a na český trh. Když si najde cestu i za hranice, nebude jí bránit!

Líbí se vám projekt HOHO?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
Zdeňka_lokovská Když jsem byla těhotná, tak jsem si nakoupila jen těhotenské kalhoty. Trička jsem nosila manželovi, takže mi přišlo zbytečné za oblečení utrácet peníze, navíc když to bylo jen na chvíli. Po porodu jsem se naštěstí poměrně rychle vrátila na svoji původní váhu, takže jsem těhotenské kalhoty už nepotřebovala. Poslala jsem je proto do second handu https://www.onlinesekac.cz/ , aby si je mohla koupit jiná nastávající maminka.
8.11.2019 14:32 | Odpovědět

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.