Rozhovor s Míšou Vaňkovou – Bábovky.com

Nejde vám na rozum, jak se dá v dnešní době rozjet byznys v pekařině, když na každém rohu je pekařství? Dá! Míša Vaňková a její Bábovky.com jsou toho živým důkazem. Dorty a cukroví peče kdekdo, ale starou dobrou bábovku, aby člověk pohledal. Rozhovor s bábovkovou královnou je tu a je v něm skryté nebezpečí, že při čtení na jednu dostanete chuť :-)

Jste vystudovaná elektroinženýrka… Jak vás napadlo začít péct bábovky? Četla jsem, že jste se “z hecu” zúčastnila soutěže o nejlepší bábovku. To už jste měla nějaké profi zkušenosti s pečením nebo to byl první pokus?

Moje vzdělání i pracovní zkušenosti jsou pečení dost vzdálené. Ale peču moc ráda, takže když jsem na popud svých dětí upekla bábovku do soutěže (a vyhrála), byl to první krok k myšlence na vlastní pekařství. Co byl zásadní impuls pro rozjezd tohoto byznysu? Jako cenu v soutěži bábovek jsem získala dort. A uvědomila si, že bábovka chutná dětem víc, než marcipánové dorty. Jenže kvalitní bábovku nebylo možné koupit. A to byl začátek celé myšlenky. Je to přece svým způsobem dokonalý moučník! Může být dezertem, svačinou a taky dárkem. Tak proč nevrátit bábovku zpět?

 

Věnujete se podnikání naplno nebo máte i své „civilní“ zaměstnání? Jak se vám daří skloubit podnikání s prací? A s rodinou?

Vlastní podnik chce hodně energie a času, ale při dobrém plánování se dá zvládnout pekařství i rodina.

Je to už nějaký čas, co jste začala podnikat s bábovkami, jak se Bábovkám.com daří?

Za necelé dva roky fungování získaly Bábovky.com stálé spokojené zákazníky, kteří oceňují jak stálou nabídku, tak i sezóní kousky. Jsou dny, kdy peču až do noci, ale pořád mě to baví. Dodáváte bábovky, koláče, sušenky a dorty do firem i kaváren.

Pokračování najdete v dubnovém e-magu Starting Up

Autorka Bara profilovka mala

Barbora Mazochová
šéfredaktorka portálu iPodnikatel.cz


Diskuze k článku

Přidat komentář
phillipe Quick response :
nebo Whatsapp: + 33751364257
Hello, I am an individual who offers loans internationally . S kapitálem?
který bude použit k poskytování úvěrů mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 5000 do 900.000 pro všechny vážné lidi, které to skutečně potřebují, úroková sazba je 3% ročně .Poskytuji finanční půjčky, půjčku na investice, půjčku na auto, osobní půjčku . Jsem k dispozici pro splnění své klienty v trvání maximálně 3 Dny po přijetí vaší přihlášky.Nikdo není vážně zdržet se hlasování.
2.10.2019 12:28 | Odpovědět

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.