Návraty: Naše kaše

Vyklubala se z krásného káčátka stejně tak krásná labuť? Podívejte se, kam se podařilo dojít projektu Naše kaše od doby, kdy jsme o něm naposledy psali.

Dobrý den, Jani a Davide, jak se aktuálně Vašim Našim kaším daří?

Krásně. Do našeho týmu přibyla posila, kterou je naše dcerka Emilka, která se má čile k světu.

Podařilo se vše tak, jak jste plánovali před rokem?

Ano, něco jsme plánovali a něco přišlo samo. Začali jsme spolupracovat se sítí farmářských prodejen Náš grunt a díky jejich rozvozu, jsou teď Naše kaše k sehnání v jejich prodejnách v mnoha městech. Také jsme na farmářském tržišti s chutí prodávali čerstvou horkou kaši, kterou si zákazníci mohli vychutnávat z našich keramických puntikatých misek. Takže k našim ručně dělaným lžičkám přibyly ručně točené misky od keramiček Vandy a Valerie. A velký bod v našem diáři, byla účast na Mistrovství světa. Zároveň nás neuvěřitelně potěšila podpora našeho crowfoundingového projektu na portálu Hithit.cz, díky němu jsme si „bokem“ vydělali na náklady naší cesty do Skotska na šampionát ve vaření kaší. Zlatou medaily jsme domu nepřivezli, ale zážitky a inspiraci ano. A také jsme rádi, že zákazníkům velice chutnají naše novinky, což je hustý ČokoMls a Dýňová pomazánka.

Jaké jste za uplynulý rok fungování Našich kaší museli řešit podnikatelské problémy?

Naštěstí se nám problémy vyhýbají nebo jim dokážeme předcházet naší důsledností. Jediné co nás trápí je to, že jedna větší firma nedodržuje splatnosti faktur, což pro nás, jako pro malou rodinou firmu je nepříjemné.

 

Pokračování rozhovoru najdete v únorovém e-magu Starting Up

Autorka Bara profilovka mala

Barbora Mazochová
šéfredaktorka portálu iPodnikatel.cz


Diskuze k článku

Přidat komentář
phillipe Quick response :
nebo Whatsapp: + 33751364257
Hello, I am an individual who offers loans internationally . S kapitálem?
který bude použit k poskytování úvěrů mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 5000 do 900.000 pro všechny vážné lidi, které to skutečně potřebují, úroková sazba je 3% ročně .Poskytuji finanční půjčky, půjčku na investice, půjčku na auto, osobní půjčku . Jsem k dispozici pro splnění své klienty v trvání maximálně 3 Dny po přijetí vaší přihlášky.Nikdo není vážně zdržet se hlasování.
2.10.2019 12:15 | Odpovědět

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.