Kam za rok došla 30ti denní výzva

30ti denní výzvě to pořád dobře šlape, ale za uplynulý skoro rok se toho stalo více, co stojí za řeč. Odpovídá Marika Janečková.

Dobrý den, Mariko, jak se aktuálně 30ti denní výzvě daří?

Krásný den přeji! Týmu se daří skvěle, ale náš projekt má momentálně okurkovou sezónu. S tím se samozřejmě před Vánoci počítá, jen málo lidí chce formovat svou postavu v zimě a ještě k tomu před vánočními hody, které čekají asi nás všechny J

Podařilo se vše tak, jak jste si před rokem plánovala?

Musím se přiznat, že ne a to možná ani z půlky. Dokud se člověk nestane rodičem, tak nemá ani páru o tom, co to znamená. Vůbec ne, že by to bylo tak hrozně náročné, jak se často píše. Ale člověk se chce tomu úžasnému tvorečkovi věnovat a spousta věcí jde stranou. A tady jde aspoň jasně vidět, že když chcete být v něčem úspěšný, musíte do toho rvát většinu své energie. Když jsme spolu dělali rozhovor před rokem, tak už jsem věděla, že čekám miminko. Mé plány byly takové, že máme práci z domova, takže se v klidu zvládnu starat o mimčo, práci i domácnost. K mému překvapení jsem zjistila, že nejsem superžena. Místo práce z domova, jsme si museli pronajmout kancelář, protože doma člověk vůbec nic neudělá. Takže momentálně se učíme nějak více plánovat a být efektivnější v daný moment, ať už je jeden z nás doma a stará se o mimčo nebo je v kanceláři a pracuje.

 

Pokračování rozhovoru najdete v prosincovém e-magu Starting Up pro předplatitele

Autorka Bara profilovka mala

Barbora Mazochová
šéfredaktorka portálu iPodnikatel.cz


Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.