Corinth: Češi dobývají Silicon Valley

Z Brna do Silicon Valley? Nic není nemožné, jak dokazuje Ondřej Homola a jeho interaktivní 3D vzdělávací pomůcky Corinth Classroom. Vydejme se po jeho šlépějích…

Pane Homolo, vy jste se před lety rozhodl opustit jistotu dobře placeného místa a pustil jste se na volnou nohu. Byl jste si svým nápadem tak jistý, nebo jste v koutku duše počítal i s případným neúspěchem?

Byl jsem si jistý tím, že má smysl se vydat cestou nového projektu. Samozřejmě nikdy nevíte, jak dlouhá taková cesta bude.

 

Mohl byste, prosím, těm našim čtenářům, kteří o Vás a Corinthu možná ještě neslyšeli, vysvětlit, čím se zabýváte a co byl ten báječný nápad, kvůli kterému jste opustil své zaměstnání?

Vytváříme interaktivní 3D vzdělávací pomůcky. Naše aplikace Corinth Classroom obsahuje více než 1000 interaktivních modelů z oblasti biologie, matematiky, fyziky nebo kultury a v současné době je používána na tisícovkách škol ve 114 zemích světa. Náš nástroj je unikátní i v tom, že prokazatelně zvyšuje zájem o učení a jeho efektivitu u studentů a učitelé si svou práci díky němu více užívají.

Jak se vám podařilo sehnat dostatek peněz na rozjezd podnikání? Využili jste nějaké dotace nebo jste mezi sebe vzali investora?

Na začátku jsme používali naše peníze, a jakmile se projekt trochu rozjel, připojili se pak i investoři.

Pokračování najdete v červnovém e-magu Starting Up

Autorka Bara profilovka mala

Barbora Mazochová
šéfredaktorka portálu iPodnikatel.cz


Diskuze k článku

Přidat komentář
phillipe Quick response :
nebo Whatsapp: + 33751364257
Hello, I am an individual who offers loans internationally . S kapitálem?
který bude použit k poskytování úvěrů mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 5000 do 900.000 pro všechny vážné lidi, které to skutečně potřebují, úroková sazba je 3% ročně .Poskytuji finanční půjčky, půjčku na investice, půjčku na auto, osobní půjčku . Jsem k dispozici pro splnění své klienty v trvání maximálně 3 Dny po přijetí vaší přihlášky.Nikdo není vážně zdržet se hlasování.
2.10.2019 12:03 | Odpovědět

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.