BeWooden: dřevo, motýlci a byznys

Je libo motýlka? Nebo třeba peněženku? Ze dřeva?? Pro BeWooden žádný problém. Pojďme vstoupit do světa elegantního byznysu.

Jste původní profesí fotograf a vaší inspirací pro BeWooden byl prý zahraniční projekt. Jak jste na něj natrefil? Bylo to tak, že vás zaujal dřevěný motýlek na nějaké fotografii.

Společně s profesí fotografa se kloubí také další umělecké činnosti. Tíhnu k výtvarnému umění, designu i architektuře. Inspiraci hledám nejen v přírodě, ale také v knihách nebo různých zahraničních časopisech. Takto jsem si také všiml dřevěného motýlka, který mě ihned oslovil.

Bylo těžké najít parťáky do vašeho byznysu? Navrhnout design je jedna věc, ale umět návrh převést do reality je věc druhá, přeci jen si to vyžaduje nejeden řemeslný um…

Nehledal jsem lidi, kteří jsou ve svém oboru vynikající. Od začátku jsem chtěl spolupracovat s lidmi, kteří se chtějí stále zlepšovat, posouvat se a růst. Lidi, kteří se chtějí zkrátka prací bavit a to se podařilo. Nejsme pracovní kolektiv, jsme především přátelé.

 

Pokračování rozhovoru najdete v e-magu Starting Up pro předplatitele

autorka Peta profilovka mala
Petra Tabarová
redaktorka portálu iPodnikatel.cz

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.