Pozvánka na Eshopistu: Otec a syn Václavovi z LevneELEKTRO.cz dělají miliardový byznys

E-shop LevneELEKTRO.cz je ve vysoce konkurenčním prostředí zaměřen na zisk. Řeší také jeden netypický aspekt – následnictví. Jak funguje mezigenerační spoluvládnutí otce a syna v e-shopu se silnou regionální základnou? Jaká je změna fungování z malé rodinné firmy na téměř korporátní? A jak vypadá marketingový mix e-shopu v obtížném nízko-maržovém segmentu? Dá se pod brandem LevneELEKTRO.cz prodávat i neelektrifikované zboží? To vše vám prozradí příští díl diskusního cyklu Eshopista, který se uskuteční 30. března v restauraci DANUBIO v Praze.

Společnost ELEKTRA PV s.r.o., provozovatel eshopu levneELEKTRO.cz s tržbami v hodnotě 1,5 mld (2015), zakládal v roce 1992 Petr Václav jako velkoobchod s elektrospotřebiči pro domácnost. Od samého počátku mu ve firmě pomáhal také syn Petr Václav mladší, který společně se svým otcem rozšířil v roce 2005 kamenný byznys o internetový obchod. Tento e-shop dnes roste průměrně o 15% každý rok a je jedním z předních lídrů české e-commerce.

Když jsem byl malý, často jsem si hrál v dílně mého otce, který pracoval pro společnost Elektroservis České Budějovice. V roce 1992 otec založil společnost Elektra PV s.r.o. Moje kariéra byla jasná," popisoval Petr Václav mladší. V roce 2014 se stalo levneELEKTRO.cz vítězem ankety popularity Heureka Shoproku 2014, titul obhájilo i v letošním roce.

 

Eshopista (Pořádá konzultační společnost ACOMWARE)

LevneELEKTRO.cz (moderovaná diskuze)

Kdy: 30. března (15:30)

Kde:  DANUBIO Restaurant (Karolinská 650/1), Praha

Vstup: 624 Kč (pro klienty partnerů 20% sleva)

 

o Eshopistovi

eshopista

Motto „Eshopisté eshopistům“ dokonale vystihuje hlavní poslání projektu Eshopista – vzájemné obohacování leaderů eshopů osobními zkušenostmi z online businessu. Eshopista.cz je open platformou pro jejich pravidelná setkávání.

Dvacetiminutová moderovaná diskuze s leadrem v oblasti e-commerce probíhá jednou měsíčně a vy se jí můžete zůčastnit s 20% slevou, díky slevovému kódu "ipodnikatel-pok".

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.