Dipl. Ing. Libuše Jankůjová

Terapeut, nutriční poradce, lektor, přednášející o produktech Dr. Nony

Mým životním posláním je uzdravovat, inspirovat, tvořit, objevovat, naslouchat, probouzet. Proto jsem svůj život zasvětila motýlí terapii a uzdravování skrze Archeabakterii. Věnuji se nejen posilování fyzického zdraví – hubnutí, detoxikace, řešení příčin zdravotních problémů, ale také práce s traumaty, závislostmi a objevování v ženách jejich „vnitřní bohyni“, která souvisí s jejich sebeláskou, sebeúctou a sebehodnotou. Pracuji s léčivými produkty Dr. Nona Kuchina.

 

O společnosti

Kdo jsem

Jmenuji se Libuška a žiji ve Zlíně.

“Věřím, že každý člověk si zaslouží být obklopen tím nejlepším, co může život nabídnout. Každý má právo na hojnost lásky, radosti, tvůrčího vyjádření, talentu, peněz, energie, dokonalého zdraví a život plný splněných přání. Projít přes všechny překážky a situace je často pro samotného jedince náročné a to nám brání, abychom nechali vzlétnout naši pravou podstatu a naplnili svůj život sebeúctou a seberealizací.

Vystudovala jsem ekonomii, ale věděla jsem, že se této oblasti nechci věnovat. Vnitřně jsem cítila, že mým posláním je práce se zdravím a vše, co s tím souvisí. Cesta životem mi ukazovala, že to není jen o stravě, i když určitě platí “jsme to, co jíme”, ale že většina psychických, zdravotních a emocionálních problémů vznikalo už v prenatálním období. 90% všech nemocí má psychosomatický původ a platí, že “jsme to, na co myslíme”.

Při mém hledání se mi do cesty dostala Metamorfní technika, kterou dnes nazývám MOTÝLÍ TERAPIÍ, která mi pomohla a stále pomáhánajít sebe samu, zpracovat si pocity méněcennosti, pocity "nejsem dost dobrá", cítit se více fit, najít odvahu, sílu a více naslouchat intuici.

I v současné době tuto terapii absolvuji a pomáhá mi k hlubokému uvolnění, pocitu vnitřního klidu a přichází mi další a další inspirace.“

 

Vyberte si z nabídky mých služeb

MOTÝLÍ TERAPIE

Potřebujete najít v životě vnitřní sílu, harmonii a vnitřní klid? Máte v sobě spoustu strachů a stresů a rád bys našel více odvahy? Trápí vás nějaké zdravotní problémy a nevíš, co s nimi?

Pokud se chcete uzdravit v celé tvé celistvosti, vyzkoušejte motýlí terapii.

Na terapii můžete získat dárkový poukaz v hodnotě 300Kč, který si můžete odečíst od celkové ceny terapie.

 

Konzultace v oblasti prevence zdraví, hubnutí a správné výživy

Máte nadváhu a hledáte řešení, jak zhubnout trvale s lehkostí a radostí? Berete prášky na své zdravotní problémy a chcete začít hledat příčiny svých problémů? Zajímáte se o své zdraví a přemýšlíte, jak zvýšit svoji kondici a vitalitu?

Zúčastněte se konzultace v oblasti prevence zdraví, hubnutí a správné výživy.

Na konzultaci můžete získat dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč, který si můžete odečíst od ceny konzultace ve výši 400 Kč.

 

ŠKOLA VÝŽIVY aneb jak být více fit, zhubnout a vyřešit si své zdravotní problémy

Chcete se naučit zdravě a správně vybírat potraviny? Nevíte někdy, co a kdy jíst a pít? Jaká jsou základní doporučení ve výživě? Jaké bílkoviny, tuky a sacharidy vybírat? Který směr je pro vás nejlepší?

Odpověď získáte ve Škole výživy.


ZÁŽITKOVÝ DEN S OCHUTNÁVKOU produktů Dr. Nony

Chcete vyzkoušet solaris, tělové mléko nebo ostatní produkty Dr.Nony? Máte zájem se dozvědět více k produktům, co umí a co se nabízí? Potřebujete poradit, jaký produkt nebo program je pro vás nejlepší?

Přijďte na Zážitkový den s ochutnávkou produktů Dr. Nony.

 

ŠKOLA ZDRAVÍ A ÚSPĚCHU 1.

Pro všechny nadšence o zdravý životní styl, osobní a duchovní rozvoj,  spokojené klienty, distributory, spolupracovníky produktů Dr. Nony, kteří si chtějí prohloubit své znalosti, dozvědět se více, získat větší jistotu a důvěru, poznat nové lidi, najít novou inspiraci.

To vše ve Škole zdraví a úspěchu.


Působí v

  • Zlínský kraj
  • osobně Zlín
 
 

Reference

Milan

S produkty Dr. Nony mě seznámila kamarádka Jana a to tak, že sledovala jak a s jakým úspěchem mě lékaři vyšetřují oči. Při práci na počítači se mě nepravidelně rozmazávala písmenka a také jsem měl v oku někdy jakési plovoucí skvrny, kterých jsem se zbavoval opakovaným mrknutím. Zhruba po třech měsících (od ledna) vyšetřování mých očí jsem od lékaře dostal prášky, které jsou nevhodné v kombinaci s prášky na tlak, což jsem zjistil bohužel až po přečtení příbalového letáčku, takže jsem je musel vysadit. Nebylo mi po nich dobře. Po informacích od kamarádky o produktech Dr. Nony, jsem začal používat od začátku dubna balzám na oční vrásky "EYE" a ke konci dubna jsem přidal tobolky "LOOKSEEN". Proč jsem se rozhodl pro produkty Dr. Nony? Na to je jednoduchá odpověď. Jsou vysoce kvalitní, o čemž svědčí certifikát "GMP - Good manufacturing practice - správná výrobní praxe". Mnoho známých firem tímto certifikátem nedisponuje a přesto se chlubí, že jsou „nej, nej“. Závěrem mého příspěvku chci s radostí a pokorou k produktům Dr. Nony konstatovat, že v současné době nemám na počítači rozmazaná písmenka a nemusím zbytečně mrkat, abych odstranil plovoucí skvrny v oku. Jsem teprve na začátku dlouhé cesty, ale přesto všem produkty Dr. Nony vřele doporučuji. Milan

Martina

Od první chvíle, co mi poprvé Libuška otevřela dveře se můj život začal měnit. Propadla jsem kouzlu motýlí terapie, která je pro mě úžasným relaxačním a povzbuzujícím zážitkem. Ulevilo se mi od drobných tělesných potíží, ale hlavně se mi podařilo získat větší duševní a duchovní rovnováhu a nadhled nad věcmi kolem mě. Pozitivní zážitek z terapie se ještě zesílil, když Libuška přidala energii produktů Dr. Nona. V poslední době jsem měla možnost dvakrát vyzkoušet BIOLIFTING s archeabakterií a velmi ho, stejně jako motýlí terapii, doporučuji každé ženě (myslím, že by se to líbilo i mužům:)). Nejenže jsem měla krásnou jemnou a vypnutou pleť, ale zmizela i únava a bylo mi nádherně.

Více referencí

 
 

Galerie

Motýlí terapie

Motýlí terapie Zlín

Libuše Jankůjová

škola zdraví zlín

Dr. Nona

Produkty Dr. Nony

Škola zdraví Zlín

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.