Získejte peníze za nákup zpět díky cashbacku

Nakupování představuje jak nezbytnost, tak i kratochvíli. Ať už to máte jakékoli, stoprocentně chcete v eshopu či v kamenné prodejně co nejvíce ušetřit. Momentálně jsou známé zejména mnohé slevy, jež prodejci rádi nabízejí, aby přilákali co největší množství zákazníků. Pravda je ale taková, že ne vždy je zboží v akci a jistotu úspory tak nemáte. Jestliže ji získat chcete, pak využijte cashbacku! Že jste o něčem takovém ještě neslyšeli? Nevadí, v následujících řádcích vám službu podrobně popíšeme a soustředíme se na její hlavní přednosti.

Nakupujete a Plná peněženka vám vrátí část peněz

Spousta lidí si pouze ťuká na čelo, když slyší, že za realizovaný nákup mohou ještě nastřádat peníze. Cashback to bez problémů dokáže. Prodejci zboží a služeb disponují částkou určenou na marketing, již nemusí nutně investovat pouze do reklamy. Stanou se partnery cashback portálu a peníze vrací přímo svým zákazníkům. U nás je nejznámější službou tohoto typu Plná peněženka.

V zahraničí běžná záležitost

V České republice není tento systém nakupování oproti zahraničnímu trhu tak známý, nicméně o to více stojí za to jej využít! Plnapenezenka.cz dokáže pomoct vrátit až 15 % z celkové ceny nákupu zboží v konkrétním eshopu. V zahraničí typu Spojených států amerických nebo Velké Británie nakupuje tímto způsobem více než 20 % lidí. Jak začít? Jednoduše. Stačí vám pouhá registrace na portálu Plnapenezenka.cz. Po přihlášení si můžete najet do kteréhokoli partnerského eshopu, jako jsou třeba Mall.cz, Kasa.cz, BonPrix.cz a mnohé další. Z těch zahraničních jmenujme slavný Aliexpress.com.

Aliexpress day nabízí maximální úsporu

Maximálně výhodný nákup nabízí Aliexpress day, který bude probíhat 11. 11. 2016. Nejen, že budete moci nakoupit sortiment se slevou až 50 %. Plná peněženka vám vrátí ještě navíc 5 %. Počkat si ale můžete i na další akce, jež se budou konat. Nakupovat s cashbackem a dopravou zcela zdarma budete moci 15. až 16. listopadu na českých ověřených eshopech. Na 25. listopadu se chystá Black Friday, tady opět den určený na nákupy s výraznými slevami. Plná peněženka má uzavřenou smlouvu s více než 400 eshopy, takže určitě bude kde vybírat!

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.