Pronájem dodávek a užitkových vozidel je výhodný zvláště pro menší firmy

Vlastníte společnost, která pro své fungování potřebuje řadu různých užitkových vozů, jejichž koupě se zdá být příliš nákladná? Vždy se můžete uchýlit k pronájmu prověřených vozidel z půjčovny, která pak lze dle potřeby obměňovat. Dostojíte tak svým závazkům, aniž byste se kvůli vozovému parku museli zadlužit.

Kdy se pronájem dodávek či užitkových vozů vyplatí?

Nedostatek volného kapitálu je častým problémem malých firem. Když je pak třeba nakoupit tak nákladné položky, jako užitkové vozy, mnozí podnikatelé sahají po půjčce. To však není vůbec třeba, zvláště když neplánujete vozidla využívat denně. Informujte se raději o možnostech pronájmu, zefektivníte tak chod společnosti, ušetříte čas i finanční prostředky. Proč čas? Pronájem dodávek a užitkových vozidel v mnoha případech také znamená, že se nemusíte starat o pojištění, pravidelný servis a nutné opravy. Půjčovna to vše vyřídí za vás. Zvláště při větším počtu pronajatých vozů se to ohromně vyplatí. Půjčovny užitkových vozů obvykle poskytují 2 typy pronájmu, které si přiblížíme v dalších odstavcích.

Pro jednorázové využití je tu krátkodobá smlouva

Krátkodobým pronájmem se obvykle rozumí doba od jednoho dne až po 12 měsíců. Tu nejkratší možnost tak mohou využít nejen podnikatelé, ale především soukromé osoby, a to při stěhování nebo převážení materiálů na stavbu. Potřebuje-li vaše společnost flexibilně obměňovat vozový park dle momentálních potřeb, také pro vás je krátkodobý pronájem užitkových vozidel ideální. Půjčovnu nákladních aut zpravidla vyhledáte i tehdy, vyvstane-li nárazově nutnost převážet zboží k zákazníkovi.

Každých pár let nový vůz

Dlouhodobý pronájem pravděpodobně znáte z oblasti osobních automobilů pod pojmem leasing. Tato služba vám umožní za smluvně stanovených podmínek využívat vůz delší dobu, obvykle od dvou let do 60 měsíců. Za pronájem platíte každý měsíc paušální částku a po uplynutí dohodnuté doby můžete vůz odkoupit za zůstatkovou cenu, nebo v leasingu pokračovat a pronajmout si zcela nové vozidlo. Tak zůstane vaše firemní flotila v top stavu, budete mít k dispozici moderní automobily a vyhnete se riziku poruch z opotřebení. Další výhodou je, že při dlouhodobém pronájmu dodávek se půjčovna stará o servis aut a bere na sebe nutné výdaje.

Specialista evropského formátu

Sháníte-li vůz špičkové kvality za rozumnou cenu, obraťte se na naprostou špičku na našem trhu v oblasti pronájmu dodávek a užitkových vozidel, společnost Fraikin. Co se týče krátkodobého pronájmu, je tato společnost známá největší nabídkou v Evropě. Mezi vozy v jejich flotile najdete dodávky, mikrobusy, chladírenské a mrazírenské vozy, návěsy, tahače, valníky, vozidla se skříňovou nástavbou, popelářské vozy, sanitky i jeřáby a cisterny. Proces pronájmu je snadný, bez zbytečného zdržování, takže téměř okamžitě získáte potřebný vůz, který budete moci využívat kdekoliv na území Evropské unie. Nabídku ušijí přesně na míru potřebám vaší společnosti.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Karel Potučka Doporučuji půjčovnu dodávek v Brně pujcimedodavky. cz mají super ceny a přístup.
10.10.2019 20:55 | Odpovědět
Michal Muller Díky za tip Zbyňku. S https://www.vansrenting.com jsme byli fakt spokojení. Michal
24.9.2019 00:37 | Odpovědět
zbynek franta Ano, pronájem dodávek je opravdu výhodný, ale nesmíte se nechat nachytat. Třeba https://www.vansrenting.com/ je ověřená firma, kde je slušný výběr.
28.2.2019 11:47 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.