Odložená platba: Proč platit na e-shopu s MALL Pay

Líbí se vám na internetu dva podobné produkty a nevíte, který vybrat? Potřebovali byste je vyzkoušet naživo? S odloženou platbou MALL Pay budete mít tato dilemata navždy vyřešená. Přečtěte si, proč odloženou platbu využívat.

Ušetříte čas i peníze

S odloženou platbou vám odpadnou starosti s dojížděním do kamenné prodejny za vyzkoušením a prohlédnutím zboží naživo. Pokud se jedná o módu nebo doplňky, v rozhodování často hraje roli prostředí obchodu, například jeho osvětlení, a to může vaše rozhodování zkreslit. Nestane se vám tak, že byste si zboží pořídili, ale za týden zjistili, že vám vlastně nevyhovuje.

MALL Pay platba (dříve také Lymet nebo Kupnajisto) vám dá na bezplatné rozmyšlení 14 dní. To znamená, že máte na vše dost času a neplatíte přitom žádné poplatky navíc jako například v případě dobírky. Cenu za zboží zaplatíte až po čtrnáctidenní lhůtě, jakmile jste si svým výběrem jistí.

Nákupy přehledně na jednom místě

Díky MALL Pay zóně máte přehled o všech svých nákupech a stavu jejich zaplacení na jednom místě. Stačí jedno přihlášení a zkontrolujete si, kdy jste co nakupovali, kolik vás to stálo a jaké platby je ještě třeba odeslat. Termíny za vás služba hlídá a jakmile se blíží doba splatnosti, pošle vám SMS zprávou upomínku. Vy tak můžete nákup zaplatit kdykoli a kdekoli online.

Výhodnější nákupy

Kromě toho, že s odloženou platbou MALL Pay ušetříte za dopravu, za poplatky za dobírku, získáte také větší jistotu. Jistotu, že neplatíte předem za něco, co jste ještě ani neviděli, a že získáte náhradu v případě, že se vám produkt rozbije krátce po zákonné reklamační lhůtě. Tuto výhodu vám dává prodloužená záruka, kterou lze při placení zboží výhodně dokoupit a prodloužit si tak životnost zboží o 1, 2 nebo 3 roky. Prodloužená záruka je navíc přenositelná na další majitele, takže pokud se rozhodnete produkt prodat, bude mít větší hodnotu.

Při bezproblémovém nakupování a placení sbíráte MALL Pay body, které vám zajistí odměny za nákup. Můžete využít jak výrazné slevy, tak dopravu zdarma nebo levnější prodlouženou záruku.

Díky všem těmto výhodám je odložená platba u zákazníků čím dál tím populárnější a mnoho z nich se na ni obrací od dobírky, která sice umožňuje zaplatit až po převzetí zboží, ale neumožňuje si jej důkladně prohlédnout ani vyzkoušet a získat čas na rozmyšlení.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.