Jak vám rezervační systém usnadní podnikání

Fitness centra, restaurace, kadeřnictví, provozovny únikových her a mnoho dalších podniků. Všechny firmy, kam chodí zákazníci na určitý čas, by měly mít vlastní rezervační systém. Ušetří jim mnoho starostí a přivede nové zákazníky. Jak je to možné? Pojďme si představit, proč by rezervační systém usnadnil práci i vám.

Doby, kdy zákazníci telefonovali do kadeřnictví, aby se objednali na určitý čas, už jsou dávno pryč. Dnes se všechno zařizuje online, čímž ušetří čas jak klienti, tak provozovatelé. K tomu je ale zapotřebí chytrý rezervační systém. Je možné nechat si ho naprogramovat přímo na míru, většině podnikatelů se však toto nákladné řešení nevyplatí. Využívají raději univerzální systémy, které lze integrovat na vlastní web – jedním z nich je SuperSaaS.

Rezervační systém funguje bez přestávek

Jedním z hlavních důvodů, proč si vůbec do firmy pořídit rezervační systém, je časová flexibilita. Zákazníci se nemusí omezovat na vaši pracovní dobu, mohou se posadit k počítači klidně v jedenáct v noci a vybrat si termín, který jim vyhovuje. Podle statistik systému SuperSaaS proběhne zhruba třetina rezervací mimo běžnou pracovní dobu. Chtěli byste o tyto zákazníky přijít? E-shopy přece na noc také nezavírají.

Neslouží pouze pro rezervování času

I když má rezervační systém v názvu rezervaci, slouží také k mnoha dalším účelům. Skvělý je zejména snadný sběr kontaktů na zákazníky. Ze systému získáte e-maily a máte k dispozici nejlevnější způsob oslovení zákazníků. Uděláte si také představu o svých zákaznících, o tom, odkud pochází, jaký je jejich věk apod. Pro efektivní marketing jsou všechny tyto údaje velmi důležité a s dobrým rezervačním systémem je můžete libovolně analyzovat.

Zautomatizujete všechny úkony

Rezervační systém SuperSaaS lze přes Zapier nebo Integromat propojit s desítkami dalších aplikací. Díky tomu uspoříte spoustu času, protože se veškeré nutné úkony budou provádět automaticky. Například můžete po provedení rezervace klientovi ihned poslat fakturu. Tedy přesněji řečeno ne vy, systém to provede za vás.

Samozřejmostí je pak propojení s Google kalendářem a Outlookem. Můžete tedy veškeré vytvořené rezervace synchronizovat a ve firemním kalendáři pak všichni zaměstnanci uvidí, kdy přijde jaký zákazník.

SuperSaaS za lidovou cenu je téměř všemocný

Jako příklad jsme si výše uvedli oblíbený systém SuperSaaS. Právě na něm si můžeme perfektně demonstrovat, proč podnikatelé rezervační systémy tolik zbožňují.

I bez vlastního webu: SuperSaaS lze používat i tehdy, když nemáte vlastní webové stránky. Postačí vám třeba stránka na Facebooku.

Chytré připomínání: Stává se vám, že zákazníci nepřijdou prostě proto, že zapomněli? Díky SuperSaaS tento problém odstraníte. Budou totiž dostávat upozornění e-mailem, nebo dokonce SMS zprávou. Každá SMSka vás přitom vyjde jen na 0,78 Kč bez daně. To jinde tak levně nenajdete. Konkurenční systémy si účtují i 1,50 Kč za SMS a tak odeslání pár set zpráv zákazníkům se vám tak může pěkně prodražit. 

Funguje i na telefonu: Zákazníci si možná budou chtít zarezervovat vaše služby cestou z práce nebo ráno při cestě do školy. V takovém případě je určitě potěší možnost, že mohou rezervační systém využívat i z telefonu.

Podporuje různé měny. Sídlíte v Praze a chodí k vám i zahraniční zákazníci? Pak vás potěší možnost provozovat systém v různých jazykových verzích najednou.

Cena za tohle všechno přitom není vůbec hrozná. Základní verze je zdarma, abyste si mohli systém vyzkoušet. Pak vás vyjde od 150 korun měsíčně, přitom počet uživatelů není nijak omezený. To je férová nabídka, nemyslíte? Rezervační systém se vám bohatě zaplatí tím, že vám zajistí více zákazníků. Bližší informace se dozvíte na SuperSaaS.cz.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Tammy https://ecuadortenisclub.com/1zmix FindJobHelper https://1borsa.com/1zmj1 https://onlineuniversalwork.com/22pyn FindJobHelper https://jtbtigers.com/1zjf1 http://slnk.info/68fn8 FindJobHelper
https://frama.link/QnP0kuuK https://frama.link/QnP0kuuK FindJobHelper http://Slnk.info/68fn8 https://onlineuniversalwork.com/22pyn FindJobHelper https://frama.link/QnP0kuuK
4.4.2020 17:37 | Odpovědět
Joshua Ericsundwall.co m one card tarot reading https://ericsundwall.com/tarot-card-reading-and-meanings/: https://ericsundwall.com/tarot-card-reading-and-meanings/ tarot card
reading near me
8.12.2019 11:20 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.