Jak ušetřit na začátku podnikání

Začátky každého podnikání bývají nejtěžší. Největším problémem pro podnikatele bývá nedostatek finančních prostředků a jejich obtížné získávání. Proto se vyplatí znát způsoby, jak ušetřit, než se vaše podnikání pořádně rozjede.
Dnes si povíme o spolehlivém způsobu, jak můžete v začátku svého podnikání ušetřit. Jediné, co budete potřebovat je počítač a internet. Ušetřit totiž můžete díky cashbacku, což je nový fenomén v online nakupování, který se postupně dostává i do České republiky.

Celý proces spočívá v tom, že za každý nákup u partnerských e-shopů, na které se jednoduše překliknete z cashbackového portálu, získáte část peněz zpět. Žádný háček v tom není, protože na cashbacku vydělávají všechny tři strany. Obchodník pošle provizi za získaného zákazníka cashbackovému portálu, ten provizi rozdělí a část pošle zákazníkovi, tedy vám. Šetřit můžete na každém nákupu.

Dost ale teorie, pojďme si ukázat, kde konkrétně můžete šetřit s cashbackovým portálem Tipli.cz. Jedná se o věci, které jsou pro vaše podnikání naprosto nezbytné.

Šetřete na nákupu elektra

První věcí, kterou by každý podnikatel měl řešit je nákup elektroniky, zejména pak notebooku, TV nebo mobilu. Bez těchto věcí opravdu podnikat nelze. Stačí na Tipli najít partnerské e-shopy, které se právě prodejem elektra zabývají. Mezi nejoblíbenější patří Mall.cz, kasa.cz nebo Euronics. Záleží jen a pouze na vás, zda si konkrétní e-shop vyberete na základě velikosti cashback odměny nebo svých preferencí.

K novému počítači budete určitě potřebovat i vhodné zabezpečení. Škodlivým virům můžete předcházet jednoduše s antivirovým programem AVG, na který získáte díky Tipli cashback 12 %.

Šetřete na nákupu kancelářského vybavení

Dalším problémem, který se před vámi nachází je vybavit kancelář. Ta by měla být pohodlná a zároveň praktická. Nicméně neměla by vás stát majlant. Jestliže použijete cashback pro nákup kancelářského vybavení, tak vám zbydou peníze i na nejrůznější doplňky, díky kterým se vám z kanceláře ani nebude chtít odcházet. Cashback můžete využít při nákupu online ve známých obchodech jako jsou Sconto nábytek, Jena nábytek nebo Orfa.

Doplňky nebo zajímavé vymoženosti, které by vaši kancelář oživily, můžete zakoupit na čínském gigantu jménem AliExpress. Od větráků či zvlhčovačů vzduchu, přes nejrůznější dekorace, až po pingpongový stůl. Každým nákupem na AliExpress ušetříte díky Tipli 6 %.

Šetřete na nákupu jídla

Ať již máte v plánu celofiremní meeting nebo chcete se svými zaměstnanci oslavit důležitý okamžik, určitě přijde vhod objednat jídlo. Jestliže preferujete hotové jídlo, můžete si vybrat z mnoha restaurací a vaši objednávku vám do hodiny dovezou přímo do vaší kanceláře. Zároveň můžete v kanceláři uspořádat menší raut. Pak není nic jednoduššího než objednat potraviny z e-shopu Košík.cz. Na oba tyto e-shopy můžete použít cashback a získat tak část peněz z nákupu zpět. Konkrétně u Dámejídlo.cz je cashbacková odměna 4 %.

Praktický příklad, jak můžete ušetřit

Do své nové kanceláře jste se rozhodli pořídit vybavení z e-shopu Sconto nábytek. Tipli nabízí na Sconto nábytek 6% cashbackovou odměnu. Po překliknutí do obchodu jste si na stránkách Sconto nábytek vybrali kancelářskou sestavu sestávající se z psacího stolu, regálu, kontejneru k pracovnímu stolu a k tomu přikoupili kancelářskou židli. Celkem jste zaplatili 23 696 Kč, takže jste dostali z vašeho nákupu 1421 Kč zpět na váš účet. Připsání odměny proběhlo naprosto automaticky.
Konkrétních věcí, na kterých díky cashbacku ušetříte je mnohem víc. Nejlepší na cashbacku je, že pro získání odměny se pouze musíte překliknout na stránku obchodníka přímo z cashbackového portálu. Jinak nakupujete tak, jak jste zvyklí, s tím rozdílem, že po nákupu se vám část peněz vrátí zpět. Registrace na Tipli.cz je zdarma, takže můžete začít šetřit na každém nákupu již dnes.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.