Jak nejlépe vybavit restauraci? Se stylovým gastro nábytkem nešlápnete vedle

Provozujete restauraci, bar nebo kavárnu? Pak vám jistě záleží na tom, aby se u vás hosté cítili příjemně a pohodlně. Jen tak se k vám totiž budou pravidelně a rádi vracet.

Dejte si záležet na dokonalé atmosféře

Hosty samozřejmě naláká skvělá kuchyně a široký sortiment vybraných nápojů. Ale to pravé, čím vyniknete mezi ostatními podniky v okolí, je jedinečné prostředí. Proto rozhodně zařizování své provozovny nepodceňujte, popusťte uzdu fantazii, hrajte si a vytvořte prostory, které okouzlí každého návštěvníka.

Preferujete jednoduchou eleganci, rustikální nebo vintage styl? Každý z nich má své kouzlo.

Při volbě tváře podniku je dobré držet se nejen svého vkusu, ale také charakteru provozovny. Vybavujete útulnou kavárnu, komorní klub nebo malou rodinnou restauraci vyhlášenou skvělou domácí kuchyní a osobním přístupem k hostům? Vintage nábytek a zajímavé starožitné doplňky budou to pravé ořechové. V podniku s atmosférou šedesátých či sedmdesátých let se zase neobejdete bez retro nábytku. A vysoce frekventované restaurace či bistra v moderních obchodních čtvrtích zase nedají dopustit na jednoduchou moderní eleganci v jasných barvách. Nejen, že z ní dýchá čistota a svěžest, ale úklid i údržba nábytku s hladkými liniemi jsou snadné a rychlé.

Jaký nábytek budeme potřebovat?

Mezi nezbytný nábytek do restaurace , kavárny, vinárny či pohodlné cukrárny v první řadě patří stoly a židle. Pro pohodlné posezení u kávy a zákusku nebo sklenky vína jsou ideální kulaté stolky s pohodlnými židlemi. Jako  restaurační nábytek jsou zase vhodnou volbou stoly s větší plochou desky. A pokud máme možnost umístit sezení i u baru, skvělou službu nám prokáže  barové židle. Na zahrádce použijeme venkovní  gastro nábytek s povrchovou úpravou odolnou vůči povětrnostním vlivům.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.