EcoCute – technologie odbourávající hlavní slabiny tepelných čerpadel se systémem vzduch/voda

Výrazná úspora energie, snížení emisí plynů poškozujících ozónovou vrstvu a zvýšení výkonu tepelného čerpadla. Všechny tyto výhody s sebou nesou zařízení s označením „EcoCute“.

Tepelná čerpadla s označením „EcoCute“ se od „standardních“ tepelných čerpadel odlišují kapalinou, kterou využívají pro svůj provoz. Byť bylo prvotním úmyslem vývoje nového typu kapaliny přijít s řešením citlivým na životní prostředí (což se mimochodem podařilo), získávají si tepelná čerpadla „EcoCute“ oblibu zejména s ohledem na svůj vysoký výkon.

Čerpadla podávají stabilní výkon do teploty – 25 °C

Díky využití této revoluční technologie, kdy dochází k ohřevu vody za pomocí stlačeného oxidu uhličitého, umí tepelná čerpadla EcoCute se systémem vzduch/voda podávat stabilní výkony i při teplotách pod −20 °C. Vyšší topný faktor v nízkých teplotách a všeobecně delší životnost kompresorů jsou důvody, proč se s těmito tepelnými čerpadly budeme setkávat čím dál častěji, ať už u rodinných domů či velkých administrativních objektů.

V České republice dostupné čerpadlo s topným faktorem až 4,3

Pokud jde o konkrétní modely čerpadel s onačením „EcoCute“, v České republice jsou k dispozici 2 zařízení: SANDEN AquaEco a Mitsubishi Q ton (toto čerpadlo dosahuje tepelného faktoru 4,3, což je nejvyšší hodnota v této třídě). Technické parametry obou těchto čerpadel uvádíme níže.

 

Technické parametry tepelných čerpadel SANDEN Aquaeco Max a Mitsubishi Q ton

EcoCutec

EcoCute

U obou tepelných čerpadel se setkáte s nulovým potenciálem poškozování ozónu a zároveň výrazně nižšími emisemi než u plynového ohřívače. Pokud uvažujete o instalaci některého z těchto tepelných čerpadel do zařízení, ve kterém nyní ohříváte vodu klasickým elektrickým bojlerem, bude pro Vás jistě dobou zprávou, a dalším argumentem pro pořízení tohoto čerpadla, až 75% úspora elektrické energie!

Kontaktujte ještě dnes odborníky ze společnosti GT Energy s žádostí o posouzení úspory, které Vám přinesou tepelná čerpadla s označením „EcoCute“

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.