Dílna v pohybu – moderní trendy v dílenském vybavení

Moderní dílna by měla být prostorem, který poskytuje nejen potřebné přístrojové vybavení, ale umožňuje také pohodlný a bezpečný pohyb personálu a dostatek prostoru pro kreativní uspořádání zařízení podle charakteru aktuálního pracovního úkolu. Proto současné trendy dílenského vybavení preferují maximální variabilitu zařízení a vybavení dílny.

Abyste se mohli po dílně pohodlně pohybovat a využívat její zařízení podle toho, na čem zrovna pracujete, výrobci a prodejci dílenského vybavení nabízí široký výběr mobilního dílenského zařízení, které to umožňuje.

Ukázkou takového vybavení jsou například pojízdné nástrojové a montážní vozíky a pracovní stoly z nabídky specializovaného e-shopu KAISER+KRAFT,  díky kterým mohou být pracovníci dílen i větších výrobních prostor mobilní. Mohou se variabilně pohybovat po pracovním prostoru a nářadí, příslušenství i materiál mají vždy na dosah. Montážní vozíky lze doplnit také zásuvkovými skříněmi. Ty na rozdíl od opasků na nářadí poskytují dostatek prostoru pro uložení všeho, co k práci potřebujete.

Mobilní nástrojové vozíkyNástrojový vozík 3col 00054774 kk a pojízdné zásuvkové skříně umožňují bezproblémové řízení, manipulaci i možnost zajistit vozíku stabilitu, potřebnou k práci.

Vozíky a pracovní stoly lze doplnit systémem oboustranných děrovaných desek, které umožňují přehledné uložení nástrojů a současně oddělení prostoru pracoviště. K deskám se nabízí široký výběr příslušenství od háků, odkládacích přihrádek a polic, nástrojových svorek až po držáky na kabely, montážní klíče, vrtáky nebo plechovky.

V moderních průmyslových dílnách se stává trendem také využití pultů pro práci vestoje a dílenských pultů, které se využívají jako odkládací plocha pro pracovní instrukce, katalogy, příručky a mohou se využít také jako psací plocha pro pořizování evidence, zpráv a kontrolu pracovních úkonů. Spodní část pultu může být variabilně vybavena odkládacími prostory, poličkami, zásuvkami a třídicími přihrádkami na věci, které je třeba mít při ruce. V nabídce jsou také pojízdné dílenské pulty, které umožňují pohyb pracovního místa po celém prostoru pracoviště.

Kromě mobilního zařízení dílny je důležité i stabilní vybavení pracovních prostor, tedy pracovní stoly, pro které výrobci vymýšlejí stále nová inovativní řešení pro jejich ergonomické využití v dílnách, průmyslových prostorách, obchodech i v kancelářích.

Hitem mezi pracovními stoly jsou výškově přestavitelné stoly a pojízdné pracovní stoly. Desky pracovních stolů si můžete vybrat z nabídky mnoha různých materiálů, podle míry namáhání, nebo se speciální povrchovou úpravou. V dílnách jsou oblíbené prostorově úsporné pracovní stoly s integrovanou nástrojovou skříní. Pro zařízení administrativních pracovišť jsou oblíbené pracovní stoly s podstavnými pojízdnými kontejnery.

U prodejců, kteří se specializují na vybavení pracovních prostor, jako například KAISER+KRAFT, si díky široké nabídce vyberete stůl, přídavné komponenty i vybavení dílny tak, aby pracoviště co nejlépe odpovídalo specifickým pracovním potřebám.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.