Bez čeho se v kanceláři neobejdete?

Sice máte plný stůl všech možných technických vymožeností, ale stále existují věci, bez kterých se nedá pracovat. Ptáte se, co to je? Odpověď sami znáte, jen si to možná v záplavě technických vynálezů hned neuvědomíte.

Stále ještě „nesvítá“?

Základem každé kanceláře je přece papírenské zboží. Právě bez něj si i přes vyspělé informační technologie spousta z nás nedokáže představit den. Nemůžete si přece zapamatovat úplně všechno a kvůli každé drobné poznámce vytahovat notebook nebo tablet se také nevyplatí.

Vaše druhá paměť, a to nejen ta virtuální.

Říká se, že kdo si málo pamatuje, hodně se nachodí. I vy jste ten typ klasického zapomnětlivce? Pak mějte rozhodně vždy připravený poznámkový blok, kam si zapíšete své povinnosti i důležité poznámky, které vás napadnou.

Tiskárna nemusí být nutně hned rozbitá!

Ano, stále opakovaná chyba, kterou dělají nejen blondýnky. Přijdete k tiskárně a v zápalu stresu byste nejradši volali technika, když tiskárna nefunguje? Zkuste nejdříve zkontrolovat zásobník, jestli je tam kancelářský papír, a pak teprve vyčiňte „ajťákům“, že neplní svou práci.

Teď se usmíváte, protože se vám to alespoň jednou už stalo? Žádný strach, známe to všichni, jen to někteří z nás nikdy nepřiznají okolí… Zkrátka a dobře, není nad klasické kancelářské pomůcky bez ohledu na století či technický pokrok. Napsat si poznámku do bloku vám může snadno připomenout důležité povinnost.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.