Jak získat peníze na rozjezd podnikání

Je těžké začít podnikat, jestliže nemáte dost peněz. Jenže právě v začátcích bývá těžké přesvědčit, že váš nápad uspěje a vy budete schopní vydělat. Ale když to nezkusíte, šance na podnikání je nulová. Na druhou stranu, když si projdete celým tím byrokratickým kolotočem na počátku a ještě i seženete potřebný kapitál, máte velkou naději, že už se vám v životě povede úplně všechno.

Je několik možností, jak získat finance na rozjezd, a každá má své úskalí. Před konečným rozhodnutím je třeba všechna pro a proti zvážit, to nejjednodušší řešení totiž nemusí být zrovna to nejvýhodnější.

Podnikání se společníkem

Vy máte nápad a známý má peníze. Navíc je ochotný půjčit vám je. Samozřejmě, že to nebude zadarmo, většinou se v takovém případě domlouvá podíl na firmě. Tady nastává první komplikace, stanovit výši podílu je nejen citlivá záležitost, pro vaši budoucnost je navíc dost zásadní. Pokud si firmu rozdělíte stejným dílem, hrozí, že se v průběhu let nedohodnete na dalším směřován podnikání a budete stát před velkým problémem, díky němuž může skončit nejen spolupráce, ale i firma samotná. Nabídnout společníkovi 51 % vás může časem vyřadit ze hry a méně se naopak nemusí líbit jemu.

Další potíže vyvstávají z pravomocí. Pokud jde o tichého společníka, máte celkem štěstí, jenže peníze mají většinou ti, kdo už v podnikání něco dokázali, takže čekejte, že potichu váš obchodní partner tedy nejspíš nebude.

Investoři start-upů

Zajímavějším způsobem financování se zdá investor. V současné době už existují firmy, které pomáhají začínajícím podnikatelům, přirozeně za určitých podmínek. Že i tyto společnosti chtějí vydělávat, je pochopitelné, proto nečekejte, že budete jednat s filantropy. Jestli jste si ale svým úspěchem jisti, je to možnost, jak začít. Předem si ale důkladně prostudujte celou navrženou smlouvu, případně se poraďte s právníkem jaké povinnosti a případné sankce vám z ní vyplývají.

Poměrně novým způsobem financování zažínajících projektů je crowfunding, tedy sehnání peněz od více investorů z řad obyčejných lidí. Velkou výhodou takového řešení je fakt, že si dopředu zjistíte, jaký zájem o vaši službu nebo produkt je v reálném čase a také to, že si získáváte první klienty. V tomto případě v podstatě stačí jen opravdu zaujmout veřejnost svým podnikatelským záměrem. Když se vám to nepovede, peníze nezískáte.

Bankovní půjčky pro začínající podnikatele

Nejběžnějším způsobem, jak si sehnat peníze do začátků, se tedy nakonec zdá půjčka v bance. Z hlediska budoucnosti vaší firmy se dá říct, že je i nejbezpečnějším, protože o podíl ve společnosti bankéři nemají žádný zájem a ve smlouvě nemusíte očekávat žádné kličky, jsou jednoznačné s transparentní.

Připravte se ale na to, že jednání s bankou jednoduché nebude. Především musíte doložit řadu dokumentů, z nichž zkušený bankéř zjistí, jakou šanci má váš nápad na trhu, jaká bude návratnost investic, případně vám poradí, jak eliminovat případné ztráty. Také podle nich zhodnotí, jestli a jaký typ úvěru pro vás bude vhodný.

Mnohem snazší to mají žadatelé, kteří už nějako podnikatelskou historii mají, například můžou doložit výsledky hospodaření firmy, kde jsou společníky, za poslední roky.

Co si připravit na jednání s bankou

Jestli se rozhodnete žádat o půjčku pro podnikatele některou z bank, počítejte s tím, že po vás jistě budou chtít toto:

  • Podnikatelský záměr a finanční rozvahu. Měli byste mít jasně definovaný předmět podnikání, spočítané počáteční náklady, předem zmapovaný zájem a tím stanovený přibližný počet zákazníků, případně plán, jak je získat. Banka také bude chtít znát dobu, za níž jste schopni vydělávat, vaše dosavadní zkušenosti a stávající zázemí (máte prostory, stroje, alespoň část potřebných peněz a podobně)
  • Bezdlužnost. Kromě toho, že si vás banka prolustruje v registrech dlužníků, bude od vás pravděpodobně vyžadovat potvrzení, že nedlužíte státním institucím, tedy hlavně finančnímu úřadu a zdravotní pojišťovně.
  • Ve většině případů, zvlášť pokud nemáte dosud žádnou platební historii, bude banka pravděpodobně vyžadovat ručení. Může jít o zástavu nemovitosti nebo o bonitního ručitele.

Některé banky vyžadují ještě další doklady, je proto dobré se informovat předtím, než začnete pújčku vyřizovat.

Kdo vám půjčí?

Nejdéle poskytuje začínajícím podnikatelům financování Komerční banka se svojí půjčkou Profi úvěr Start, a to až jeden milion korun s úročení maximálně do 9,9 %. Půjčku pro podnikatele poskytuje i Česká spořitelna. Firemní úvěr Start-up můžete získat s roční úrokovou mírou 9 % a to do výše 650 000 Kč. Z dalších bank je to například ČSOB nebo Fio banka, jedná se ale spíš o podnikatelské úvěry na rozšíření činnosti stávajících subjektů.

V případě, že neuspějete s úvěrem pro začínající podnikatele, nezbývá než vzít si půjčku bez udání účelu, jež poskytují banky i nebankovní instituce za poměrně dobrých podmínek až do milionových částek.

Tento článek pro vás vznikl ve spolupráci s portálem Bezvamoney.cz. Pro více informací ze světa financí navštivte www.bezvamoney.cz.

Diskuze k článku

Přidat komentář
půjčka z ALAIN FESTO pozdravy
Jmenuji se ADRIANA TANGUILA.
Jen abych se s vámi podělil o tento okamžik radosti.
Právě jsem obdržel půjčku 250.000 CZK od velkého České Franco obchodníka.
S ním jsem měl naprostou spokojenost.
V současné době jsem nejšťastnější žena na světě.
A to díky pouze jednomu muži.
Děkuji Bohu za to, že ho postavil na cestu.
A budu s vámi toto svědectví sdílet.
Jmenuje se Alain Festor..
Je to muž, který vždy respektuje své závazky.
A s autentickými dokumenty.
On je mužem jeho slova.
Je to jedinečné.
Pokud potřebujete půjčovat si peníze,
Žádám vás, abyste je kontaktovali.
Je to velmi efektivní muž na seznamu se spolehlivými dokumenty.
Právě jsem provedl platbu, než jsem získal svůj kredit.
Chcete-li získat více informací o tomto muži,
Kontaktujte mě e-mailem na:

Nebo kontaktujte věřitele:
DĚKUJEME

pozdravy
14.9.2019 18:43 | Odpovědět
Paul Garry Nabídka půjčky.


Potřebuješ půjčku? Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby v jakékoli výši s úrokovou sazbou 2%. Odpovědi a další informace zašlete odpověď na následující e-mail:
11.9.2019 02:35 | Odpovědět
Paul Garry AHOJ.Potřebuješ půjčku? Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete půjčku na své projekty? Pokud ano, pak si už nemusíte dělat starosti, je tu legitimní a skutečná úvěrová společnost, která vydává všechny typy půjček s procentem 2, a je připravena pomoci těm, kteří to potřebují. Okamžitě kontaktujte následující e-mail:
1.9.2019 03:54 | Odpovědět
Paul Garry AHOJ.Potřebuješ půjčku? Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete půjčku na své projekty? Pokud ano, pak si už nemusíte dělat starosti, je tu legitimní a skutečná úvěrová společnost, která vydává všechny typy půjček s procentem 2, a je připravena pomoci těm, kteří to potřebují. Okamžitě kontaktujte následující e-mail:
1.9.2019 03:54 | Odpovědět
World Loan Velká finanční půjčka od 40 000 do 60,000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:
29.8.2019 16:43 | Odpovědět
Paul Garry AHOJ..


Potřebuješ půjčku? Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete půjčku na své projekty? Pokud ano, pak si už nemusíte dělat starosti, je tu legitimní a skutečná úvěrová společnost, která vydává všechny typy půjček s procentem 2, a je připravena pomoci těm, kteří to potřebují. Okamžitě kontaktujte následující e-mail:
26.8.2019 15:50 | Odpovědět
Paul Garry AHOJ.


Potřebuješ půjčku? Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete půjčku na své projekty? Pokud ano, pak si už nemusíte dělat starosti, je tu legitimní a skutečná úvěrová společnost, která vydává všechny typy půjček s procentem 2, a je připravena pomoci těm, kteří to potřebují. Okamžitě kontaktujte následující e-mail:
21.8.2019 04:15 | Odpovědět
westa frank Potřebujete rychlou půjčku k vyřešení svých finančních problémů a podnikání? Získejte úvěr od 5 000 do 150 milionů v následující měně ($), (€) a (£) k dispozici pro půjčky, zde nabízíme všechny typy půjček. Obchodní půjčka, osobní půjčky, půjčky na nemovitosti. Pomůžeme vašemu podnikání nebo projektu s nízkou úrokovou sazbou 3%. Máte-li zájem o půjčku, kontaktujte prosím zákaznickou podporu pro více informací E-mail:
17.8.2019 19:07 | Odpovědět
Paul Garry Potřebuješ půjčku? Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete půjčku na své projekty? Pokud ano, pak si už nemusíte dělat starosti, je tu legitimní a skutečná úvěrová společnost, která vydává všechny typy půjček s procentem 2, a je připravena pomoci těm, kteří to potřebují. Okamžitě kontaktujte následující e-mail:
15.8.2019 04:45 | Odpovědět
Adrian Bayford Dobrý den

Potřebujete půjčku na každý účel? Máte finanční problém? Bridge Finance je zaručeno v poskytování finančních služeb zákazníkům s příznivou úrokovou sazbou. Naše půjčky jsou snadné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Můžeme spojit jakoukoli půjčku s úrokovou sazbou 2% s vaším rozpočtem. Máte-li zájem, kontaktujte nás okamžitě prostřednictvím ()
14.8.2019 08:39 | Odpovědět
philip morgan ponudba za posojilo

Potrebujete nujna posojila? Ponujamo posojila
Zainteresirane strani iščejo dobro vero. ti si
Ali res potrebujete posojilo v sili? potem ste v
Na pravem mestu Ponujamo komercialna posojila, osebna posojila, se splača
Najmanj 2000 EUR, vendar ne več kot 40 000 000 EUR,
Pišite nam
Prijavite se za svoj zahtevek za posojilo po nižji obrestni meri 2%
Povpraševanje in finančni problem. Danes nas kontaktirajte po e-pošti:


Izpolnite te podatke

Polna imena:
država:
telefon:
Znesek obveznega posojila:
Trajanje posojila:
Mesečni dohodek:
naslov:

Hvala, ko čakate na vaš odgovor.

posojilnica philip morgan.

Kreditne / finančne storitve.
6.8.2019 22:06 | Odpovědět
Shayne Armstrong SHAYNE ARMSTRONG LOAN COMPANY, v současné době poskytuje úvěry vážným a zájemcům o klienty, nabízíme také úvěry fyzickým osobám, společnostem a spolupracujeme s agenturami s nízkými úrokovými sazbami, determinanty úvěrových podmínek, výše úvěru ve výši 5 000,00 až 500 000 000 USD. Úvěr na rozvoj podnikání Konkurenční výhoda / rozšíření podnikání.

Nabízíme tyto typy úvěrů: osobní půjčky (bezpečné a nezajištěné) *
Podnikatelské úvěry (bezpečné a nezajištěné) *
Konsolidační půjčka

{Vyplňte formulář žádosti o úvěr níže}
První celé jméno ...
Požadovaná částka .......
Obsazení ....
Doba trvání úvěru ..
měsíční příjem ....
Účel úvěru .....
rezidentní země ..
Věk ...
Mobilní telefon...
Žádali jste už dříve?

Očekáváme, že na tuto poštu odpovíme rychle, abychom mohli pokračovat dále.
4.8.2019 22:38 | Odpovědět
Paul Garry Potřebuješ půjčku? Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby v jakékoli výši s úrokovou sazbou 2%. Odpovědi a další informace zašlete odpověď na následující e-mail::
3.8.2019 01:16 | Odpovědět
Paul Garry Potřebuješ půjčku? Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby v jakékoli výši s úrokovou sazbou 2%. Odpovědi a další informace zašlete odpověď na následující e-mail.:
2.8.2019 04:40 | Odpovědět
Paul Garry Potřebuješ půjčku? Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby v jakékoli výši s úrokovou sazbou 2%. Odpovědi a další informace zašlete odpověď na následující e-mail:
2.8.2019 04:31 | Odpovědět
thomas walters Pozdravy Potřebujete úvěr nebo financování z jakéhokoli důvodu, jako je například

a) Osobní půjčka, obchodní expanze,
b) založení podniku, vzdělávání,
c) Konsolidace dluhu
d) Peníze z pevných peněz nebo půjčka na jakoukoli věc?
e) Kontaktní e-mail:

Nabízíme úvěr s nízkou úrokovou sazbou 3% a nabízíme Osobní půjčky jako půjčky na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, podnikatelské úvěry, úvěry na vzdělávání, úvěry na bydlení a úvěry na nákup automobilů či domů, nicméně naše metoda vám nabízí možnost uveďte výši potřebného úvěru a také dobu, kterou si můžete dovolit. To vám dává skutečnou šanci získat finanční prostředky, které potřebujete v případě zájmu kontaktovat prostřednictvím e-mailu:
19.7.2019 18:36 | Odpovědět
Pavlina Vavrusova potrebujete financní pomoc? kontaktujte nás dnes s nápovedou na whatsapp: +18329000689
18.7.2019 09:48 | Odpovědět
Cavanagh Wesley Ahoj, já jsem Mr.Wesley věřitel soukromých půjček, a já jsem zde, aby se vaše sny, aby si úvěr. Potřebujete naléhavě půjčku? Potřebujete půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete půjčku na expanzi svého podnikání nebo na zahájení vlastního podnikání? Jsme zde pro vás s nízkou úrokovou sazbou 2% a můžete získat úvěr úvěr mezi $ 1,000 a $ 100,000,000.00 maximální výše úvěru a až 40 let trvání úvěru.Prosím, kontaktujte nás na naší e-mailové adrese:
14.7.2019 04:03 | Odpovědět
Agata Ahoj,
Jste při hledání renomovaného věřitele, unaveni z toho, že jsou odmítnuti bankami a hypotečními úvěry, jste unaveni hledáním prostředků na financování svého podnikání nebo jste finančně v rozpacích, že nemůžete splácet svůj dluh a účty? Myslíte si na získání finanční pomoci? Zatímco teď nespěcháte a teď si vezměte zaručený a zajištěný úvěr, kontaktujte nás na e-mailu: , pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593.
11.7.2019 23:24 | Odpovědět
James Finance Potrebujete úver ... ..?

Kontaktujte James Financial Service, súkromného veriteľa. Tu prichádza dobrá úverová ponuka pre všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc s nízkou sadzbou 3%. S vylepšením úveru Červeného kríža sa môžete rozlúčiť so všetkou finančnou krízou a ťažkosťami. Rozdávame úvery akejkoľvek sumy. Bojujeme s finančnou krízou a dávame priestor pre svetlú budúcnosť v našej spoločnosti, ako aj v našom podnikaní.

Použiť s podrobnosťami.

1. Vaše mená:
2. Potrebná suma:
3. Vaša krajina:
4. Doba trvania úveru:
5. Vaša adresa:
6. Telefónne číslo:

(Medzinárodné alebo národné)

Kontaktná osoba: Dr.James Mark
E-mail:
21.6.2019 01:54 | Odpovědět
Meryl Daniels Chceme informovat širokou veřejnost o tom, že tato LOAN COMPANY v současné době rozdává úvěry za přijatelnou sazbu 2% ročně. Rozdáváme minimální výši úvěru 10,000.00 a maximální částku 5,000,000,000.0 0 Kč. Pokud potřebujete finanční prostředky na rozšíření obchodu, zemědělský účel, splácení dluhu, půjčku na auta a vzdělávací úvěr, pak vám můžeme pomoci a pomoci. Pro více informací o našem úvěrovém programu doporučujeme kontaktovat níže uvedený oficiální e-mail:
15.6.2019 18:31 | Odpovědět
Larry Fox 24hodinová půjčka poskytuje jednoduchý a efektivní úvěrový servis pro lidi z celého světa, kteří hledají půjčky. Můžete si vypůjčit v jakémkoliv termínu od 1 do 25 let a půjčit si jakoukoliv částku od 2 000 liber do 50 000 000,00 EUR za libovolným účelem. S nízkou úrokovou sazbou 3% ve všech částech světa. Žádost je k dispozici pro žadatele, kteří jsou starší 18 let. Pro více informací prosím kontaktujte email:
22.5.2019 18:23 | Odpovědět
fred Potřebuješ půjčku? Jedná se o registrovanou, garantovanou a certifikovanou úvěrovou společnost, poskytujeme půjčky jednotlivcům, společnostem, zařízením, obchodním organizacím a lidem všeho druhu po celém světě. Potřebujete půjčku na jakýkoli účel? Jste ve finančním problému, potřebujete finanční pomocníky, Fred Larry úvěr firmy je řešení všech vašich finančních problémů, naše půjčky jsou jednoduché, levné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes pro tento úvěr, který požadujete, můžeme zařídit jakýkoliv úvěr, aby vyhovoval vašemu rozpočtu, pouze 2% úrokovou sazbou. zájemci by nás měli kontaktovat prostřednictvím e-mailu: () nebo () Call / Whatsapp: +2347061892843
19.5.2019 04:12 | Odpovědět
FRED MORE Získejte svůj úvěr do 48 hodin

Dobrý den

Chcete být podnikatelem, zahájit projekt nebo koupit byt nebo jste ve finanční opravě, vaše pomoc přichází nyní, ztratili jste svůj sen, snažíte se připravit, nenechte své sny umřít, kontaktujte pana Freda více pro rychlou a spolehlivou půjčku.

Nabízíme tento typ úvěru níže:

1 podnikatelský úvěr

komerční
úvěr 3. byt

půjčka 4. auto

půjčka 5. auto úvěr, atd.

Nabízíme úvěry pro seriózní a upřímné zákazníky, kteří jsou ochotni s námi spolupracovat s úrokovou sazbou 3%, v rozmezí od 100 000,00 do 500 000 000 000,00.

Kontaktujte nás rychle prostřednictvím našeho e-mailu ()

()

Jaké číslo: +919654763221

Podepsaný

Ředitel

Pane Frede více
16.5.2019 14:40 | Odpovědět
Juan Sebastian Potřebujete úvěr? My rozdávat úvěry renomovaných obou osobních jednotlivcům, Spolupracovat firem a investorů. Zajišťujeme auto úvěry, osobní půjčky, vánoční půjčky, podnikatelský úvěr, vzdělávací půjčky, konsolidace dluhu, E.T.C na 3% sazby. Kontaktujte nás s informacemi Jméno: Adresa: Mobil: Částka potřebná: Doba trvání: pro bližší informace:

Finance a poradit. Bez ověření příjmu. Nepotřebujete kreditní skóre. Velmi příznivé úrokové sazby.
Kontaktní
14.5.2019 18:41 | Odpovědět
Lenka Bolkova Financování ve všech sektorech činností, které mohou vyvolat zájem. Jsem aktivní investor, který hledá seriózní partnery se ziskovými projekty, které vyžadují peníze. Jsem ochoten investovat nebo půjčovat peníze. Pro dobré pochopení jsem investor. Žádosti o úvěr jsou také vítány. Pro více informací prosím kontaktujte:
14.5.2019 18:25 | Odpovědět
pt.jmmb@gmail.com Financovat několik projektů s jedním kreditem !!!

Financování ve všech sektorech činností, které mohou vyvolat zájem. Jsem aktivní investor, který hledá seriózní partnery se ziskovými projekty, které vyžadují peníze. Jsem ochoten investovat nebo půjčovat peníze. Pro dobré pochopení jsem investor. Žádosti o úvěr jsou také vítány. Pro více informací prosím kontaktujte:
7.4.2019 12:15 | Odpovědět
Elena Nino Vážení hľadači úverov.

Ste v akýchkoľvek finančných ťažkostiach? Chcete začať podnikať? Táto úverová spoločnosť bola založená na organizáciách pre ľudské práva na celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami života. Ak chcete požiadať o úver, vráťte sa k nám s podrobnosťami nižšie e-mailom:

Názov:
Požadovaná výška úveru:
Trvanie úveru:
Telefónne číslo:

Ďakujem ti a Boh žehnaj
DÔVERA
Elena
23.3.2019 03:31 | Odpovědět
Beda Ahoj všichni venku, používám toto médium k oznámení
širokou veřejnost o tom, jak společnost Finfast loan company LTD. obnovil štěstí v mém domě znovu pomocí Andrewa,
Když byla veškerá naděje ztracena, mi 27. února 2019 poskytli úvěr ve výši 500 000 EUR, abych uhradil své dluhy
a založit vlastní podnik. Jsem tak šťastná, že společnost Finfast úvěru zachránila mě a naši rodinu před ztrátou naší
domů, protože jsme nebyli schopni platit daňové poplatky. Píšu tuto zprávu, protože se domnívám, že by to pro vás mohlo být důležité
tam si vážně potřebují opravdový úvěr v jiném, abys nepadl do špatných rukou při hledání a
půjčuji vám, doporučuji vám tuto firmu kontaktovat e-mailem (), abyste si mohli rychle půjčit.
4.3.2019 08:47 | Odpovědět
24hodinová půjčka 24hodinová půjčka, rychlá a snadná.

Jsem profesionální půjčovatel soukromých půjček. Jsem registrován, abych poskytoval půjčky za velmi nízkou sazbu ve výši 3% ročně. Spolupracuji s týmem odborníků jako štáby a vydávám půjčky na stejný den. Všechny druhy půjček, jako jsou půjčky na záchranu, půjčky na konsolidaci dluhu, auto, vozidlo, půjčky na kamióny, podnikatelské půjčky, financování / financování, hypotéky, studentské půjčky, úvěry na zemědělství, půjčky na výstavbu a mnoho dalších.

Výkonný ředitel a zakladatel.
Rod Financing Ltd.
EMAIL:
Webová stránka: https://rodfinancing3.wixsite.com/rodfinancing
18.2.2019 10:14 | Odpovědět
RobinHudec Já osobně bych tedy do půjček nešel. Mnohem lepší je podle mého začít s podnikáním už na škole, dokud člověk má nějaké rodinné zázemí a jeho celý život prostě nestojí jen na tom podnikání. Potom má větší možnosti a může začít postupně a bez velkých investic. Já takhle na škole podnikal, sice bylo málo času a třeba bakalářku jsem dělal s pomocí: https://vsprace.cz/bakalarske-prace a seminárky na https://bakalarky-diplomky.cz/ ale celkově se vše zvládlo.
19.8.2018 22:45 | Odpovědět
Jean Carlos Potřebujete úvěr k zahájení podnikání nebo placení účtů a korporátních finančních prostředků na nemovitosti a jakékoliv financování podnikání. ( nebo Whatsapp +16234044993 ) Nabízíme také půjčky jednotlivcům, firmám a právnickým osobám při 3% úrokové sazbě. Poskytujeme úvěr těm vážným lidem, kteří mají zájem o půjčku, pokud máte zájem, kontaktujte tento e-mail:: nebo Whatsapp +16234044993
16.5.2018 01:57 | Odpovědět
Jean Carlos Potřebujete půjčku k zahájení podnikání nebo placení účtů a korporátních finančních prostředků na nemovitosti a jakékoliv financování podnikání. ( nebo Whatsapp +16234044993 ) Nabízíme také půjčky jednotlivcům, firmám a právnickým osobám při 3% úrokové sazbě. Poskytujeme úvěr těm vážným lidem, kteří mají zájem o půjčku, pokud máte zájem, kontaktujte tento e-mail: nebo Whatsapp +16234044993
10.4.2018 02:33 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.