Grund Consulting, s. r. o.

Účetní a daňové služby, konzultace v oblasti obchodu a firemních procesů, finanční poradenství

Nabízíme celou škálu služeb a poradenství pro podnikatelské subjekty, živnostníky ale i jednotlivce. Vedle účetních a daňových služeb a byznys poradenství pokrýváme i oblasti jako jsou grafické služby, vybavení výpočetní technikou či překladatelské služby. Zajistíme i založení firmy a poskytnutí virtuálního sídla.

 

O společnosti

Zajišťujeme služby týkající se „chodu společnosti“, čímž umožňujeme našim klientům, aby se plně soustředili na své obchodní aktivity (na aktivity, které jsou jádrem jejich podnikání) a získávali tak konkurenční výhodu na trhu.

Působíme v rámci celé České republiky, naše služby poskytujeme on-line.  Veškerou dokumentaci mohou zákazníci sdílet prostřednictvím našeho portálu, ve kterém každý zákazník získává zabezpečený přístup do svých složek prostřednictvím klientské sekce.

Vedení účetnictví a daňové služby

Maximálně dbáme na zájmy našich klientů s ohledem na zákon o účetnictví, účetní standardy a další navazující předpisy.

Poskytujeme

 • vedení účetnictví a zpracování daní,
 • controling – poradenství v oblasti ekonomického řízení firmy,
 • personalistiku – mzdy, pojištění atd.,
 • zastupování před úřady – FÚ, ČSSZ, pojišťovny.

Naší největší přidanou hodnotou je schopnost odhadovat hospodářský výsledek již v průběhu účetního období, poradíme jak zlepšit aktuální cash flow, jak optimalizovat mzdové náklady, pomůžeme ve finanční oblasti atd.

Zákazníci tak od nás nedostávají pouze účetní výkazy na konci roku, ale také průběžné výsledky svého hospodaření včetně vhodných doporučení, jak toto hospodaření zefektivnit.

Mzdy a personalistika

Poskytujeme komplexní služby v oblasti personální a mzdové agendy. Pro naše zákazníky zpracováváme mzdy včetně evidence mzdových listů a nezbytných výkazů pro ČSSZ a zdravotní pojišťovny.

Poskytujeme

 • komplexní zpracování mezd,
 • vedení mzdových listů,
 • výplatní pásky,
 • pracovní smlouvy a další dokumentaci.

Naši zákazníci zejména oceňují naše poradenství v oblasti řízení mzdových nákladů.

To realizujeme mimo jiné i prostřednictvím vhodně nastavených zaměstnaneckých benefitů, což našim zákazníkům přináší dvojí efekt – úsporu mzdových a daňových nákladů a zároveň posílení loajality jejich zaměstnanců.

Založení firmy a virtuální sídlo

Pomůžeme založit novou společnosti případně zprostředkujeme nákup již existující firmy – ready made společnosti. Zajišťujeme také virtuální sídlo.

Virtuální sídlo je služba určená pro podnikatele a firmy, v jejichž zájmu je mít své sídlo či místo podnikání na prestižní adrese ve velkém městě. Služba umožňuje přijímání firemní korespondence a její přeposílání na podnikatelem zvolenou adresu (do domu, provozovny apod.).

Výhoda spočívá taktéž v úspoře nákladů za pronájem a provoz vlastní kanceláře.

Zajistíme virtuální sdílo v

 • Praze,
 • Brně,
 • Ostravě.

Grafické služby

Nabízíme širokou škálu grafických a tiskových služeb počínaje od vytvoření firemní značky – loga/logotypu, přes kompletní vizuální styl, webové prezentace, 3D vizualizace až po samotné zajištění tisku.

Při zpracování respektujeme hlavní principy komunikace, prostředí konkrétního odvětví a filozofii společnosti.

Našim zákazníkům připravíme

 • název společnosti,
 • logo společnosti,
 • firemní tiskopisy (vizitky, hlavičkové papíry, prezentace),
 • propagační tiskoviny (letáky, brožury, katalogy),
 • malá architektura (například navigační systém v areálu společnosti),
 • webové stránky.

Snažíme se nabídnout optimální, rychlé a efektivní řešení šité každému klientovi na míru.

Sledujeme aktuální trendy, ale zároveň se řídíme ověřenými technikami použití barev, tvarů a stylů působící na danou cílovou skupinu populace.

Finanční poradenství

Našim klientům radíme s výběrem vhodného způsobu financování svých podnikatelských aktivit přičemž zohledňujeme nejen jejich podnikatelské cíle, ale i možnosti a případná omezení. Umíme poradit v oblasti řízení rizik – s klienty řešíme vhodnou strukturu pojistných produktů.

Finančními službami pokrýváme

 • podnikatelské subjekty (firmy a živnosti) - provozní financování, investiční financování, pojištění rizik,
 • soukromé subjekty (majitelé a zaměstnanci firem, ostatní fyzické osoby) - hypotéky, spotřebitelské úvěry, životní pojištění, penzijní připojištění (včetně zaměstnaneckých programů), spoření a investice.

Spolupracujeme s předními poskytovateli finančních služeb v ČR. Náš přístup k finančnímu poradenství je nezávislý, objektivní a vždy dbáme na zájmy našich klientů.

Počítačové vybavení

Jsme autorizovaným dealerem značky Nashuatec v České republice. Stroje značky Nashuatec nabízejí nejširší možnou škálu tiskáren a multifunkčních zařízení. Od malých strojů zajímavých vyváženými náklady až po velké produkční stroje s maximem funkcí včetně tvorby brožur.

Stroje je možné i pronajmout, což umožňuje našim zákazníkům získat ihned profesionální tisková řešení za velmi výhodných finančních podmínek.

Jedná se o

 • tiskárny a kopírky,
 • skenery/faxy,
 • multifunkce,
 • software,
 • xerografický papír.

Výběr vhodného řešení je závislý na mnoha faktorech. S každým zákazníkem vždy nejprve zkonzultujeme jeho představy a na základě jeho požadavků doporučíme vhodnou variantu řešení.

Překladatelské služby

Veškerou dokumentaci, kterou předáváme zákazníkům, jsme schopni dodat v anglickém či německém jazyce.

Zajišťujeme také překlady z/do angličtiny a němčiny.

Výstupy a překlady zajistíme v

 • českém jazyce,
 • anglickém jazyce,
 • německém jazyce.

Jsme připraveni podat pomocnou ruku zahraničním subjektům v rámci jejich podnikatelských aktivit na území České republiky. Díky znalosti místní legislativy, zvyklostí a standardů dokážeme nasměrovat jejich aktivity správným směrem.


Společnost působí v

 • celá ČR
 • osobně Praha, Olomouc
 • Hlavní město Praha
 • Olomoucký kraj

Kontakty

Web www.grundconsulting.cz

E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon Praha +420 273 160 237, +420 603 381 531

Telefon Olomouc +420 583 035 100, +420 773 518 806

Adresa Drahlov 198, 783 75 Charváty

Sídlo firmy Praha

Pobočka Olomouc

01707035 (ARES)

DIČ CZ01707035

 
 

Reference

Na službách Grund Consulting vidíme hlavní výhodu v komplexnosti zajištění všech úkonů souvisejících s bezproblémovým vedením účetnictví, mzdové agendy a správou daní.
Velice nám vyhovuje způsob sdílení dokladů a informací a vůbec elektronizace celé agendy. Zároveň víme, na koho se můžeme osobně obrátit a prokonzultovat vše potřebné.
Staráme se pouze o to, abychom dodali podklady včas, vše ostatní necháváme na Grund Consulting.

BRANISLAV LARIŠ, MONAD MOBILIA, s. r. o.

Naše společnost využívá vícero služeb společnosti Grund Consulting, ze kterých převažuje vedení účetnictví a zpracování daní. Zejména díky radám v oblasti daní vidíme, že se vyplatí svěřit tuto agendu specialistům, neboť nám šetří nejen čas ale i peníze. Jsme rádi, že se společnost Grund Consulting snaží porozumět našemu podnikání a sama proaktivně přichází s návrhy týkajícími se řízení nákladů a daní.  

ART OF STEEL, s. r. o.

Služby společnosti Grund Consulting doporučuji. Nejen že nám vede účetnictví a daně, ale díky znalosti naší ekonomické situaci nám radí ve finanční oblasti. Například před nedávnem jsme nastavili systém zaměstnaneckých benefitů, čímž jsme, jak se říká, zabili dvě mouchy jednou ranou – přilepšili jsme našim zaměstnancům, ale zároveň jsme optimalizovali mzdové náklady. Společnost Grund Consulting vše vyřídila rychle a bezchybně.

MUDr. Jiří Podivínský, Pamatováček, o. p. s.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.