Energy kouč, trenér

Profesionální koučink a konzultace se zaměřením na soustředěnost a podporu produktivního myšlení, schopnost efektivně pracovat s časem, navýšení životní energie a vitality, podporu psychického zdraví a imunity, schopnost vyrovnávat se se stresem a předcházení syndromu vyhoření, nalezení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem.

 
  PROFESNÍ PROFIL

Pro koho je služba určena:

Pro muže i ženy na vedoucích pozicích, podnikatele, odborníky, obchodníky nebo asistenty, kteří potřebují navrátit energii a radost do jejich pracovního a osobního života.

Motto: „S novou energií do pracovních a životních změn.“

Nabídka: Využijte nabídky hodinového sezení s osobním koučem zdarma.

  Nikola Šmorancová Energy coach
 
  PŮSOBÍ V
  • celá ČR
  • osobně Praha a Středočeský kraj
  REFERENCE

Jako  mladý podnikatel jsem měl problém s organizací času, disciplínou a vlastní leností. Ze sportu, jsem věděl, že osobní kouč je nezbytností v dalším postupu a osobním růstu. Z tohoto důvodu jsem využil služeb osobní koučky Nikoly Šmorancové a už během prvních sezení jsem viděl zlepšení v mém přístupu k podnikání. Do tří měsíců jsem si vytvořil nové návyky a zachránil svou firmu před krachem. Investice do osobního kouče se mi rozhodně vyplatila  a několika násobně zhodnotila, rozhodně tuto zkušenost určitě doporučuji!

Martin Kocourek, obvodní ředitel at OVB Allfinanz, a.s.

Nikola mě posunula obrovkými kroky vpřed. Dokázala nakopnout k větší pracovitosti, trpělivosti, namotivovat k práci, kterou jsem odkládala. Naučila mě formou mentoringu základní i odborné věci, důležité pro práci manažera v jakékoli oblasti. Maximálně vychází vstříc a jako osobní kouč je profesionál s lidskou tváří. Vřele doporučuji jednorázové sezení i dlouhodobou spolupráci.

Eva Dibitanzlová, Project manager at 4consulting

In just four month working togeather, Nikola has emerged as a hugely influential leader in a joint business project through her light-hearted and impeccable coaching and mentoring skills. Fearless in taking on a challenge, she has been pivotal in developing alignment and commonality of purpose amonsgst a group of individual business people, helping them to deliver a peerless collective performance.  Attentive, compassionate, good natured and imbued with impossible enthusiasm, she is a very gifted and inspiring individual with the personality and skill set to make business and life transformations and reality.

Steven Lord, Business Development Director at Negotium s.r.o

  KONTAKT
   

Web:

www.energycoach.cz

E-mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.:

+420 736 443 707

LinkedIn

cz.linkedin.com/in/coachnikol

Adresa:   

Václavské náměstí 66

110 00 Praha 1

 
  OTEVÍRACÍ DOBA
Po - pá       
9 - 18 h                      
 
  MAPA
 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.