Must have aplikace: email v hlavní roli

Aplikace, které nesmí chybět ve vašem systému.

Inbox od Googlu

Inbox-by-Gmail-iconMáme tady další chytrou appku od vševědoucího Googlu a tou je Google Inbox. Jedná se o mailového klienta pro Gmail. Říkáte si, proč mít appku na Gmail, když existuje přímo aplikace Gmail nebo si Gmail nastavíte do mailového klienta na vašem mobilu? Inbox má několik vychytávek, které byste mohli ocenit. Všechny maily vám chodí klasicky do inboxu (Příchozí pošta), ale některé se dle názvu automaticky třídí do přednastavených složek jako “nákupy”, “cestování” a “reklamy”. Další složky jsou už jen na vás a vašich požadavcích. Inbox obsahuje ještě jednu složku a to “Vyřízené”. Do této složky přesunete maily pomocí tahu prstem doprava. Pokud chcete mail vyřídit později, přesunete ho do složky “odložené” tahem prstu doleva. Máte také možnost nastavit si u konkrétních složek, kdy se nebo v jakém místě se vám dané maily zobrazí. Můžete si odložit mail na pondělí a on se vám dřív než v pondělí ve složce neukáže. Pokud zvolíte místo, kde se vám má mail ukázat či připomenout, můžete předejít tomu, že když jdete kolem obchodu, zapomenete se tam stavit a koupit něco.

Uživatelské prostředí je příjemné a máte možnost si do mailu psát i úkoly.

Inbox funguje (jako kdysi Gmail) pouze na pozvánku od uživatele, který ho již používá, nebo od týmu Inbox – stačí napsat zprávu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Je dostupný pro iPhony a pro Android pouze přes prohlížeče Safari, Chrome a Firefox.

 

Mailchimp Mobile

mailchimp-logoV březnovém Starting Up vám Ondra Valuštík radil, jak nakopnout e-mailing a doporučoval vám Mailchimp. Já mám pro dobrou zprávu a to tu, že Mailchimp existuje ve verzi pro smartphony. Díky této appce můžete spravovat a sledovat statistiku svých kampaní prakticky odkudkoliv.

 

 

Swiftkey

swiftkeySwiftkey je opravdu chytrá aplikace, která vám umožní psát bez nutnosti “trefovat” jednotlivá písmenka, což je při rychlé chůzi náročné a také nebezpečné. Swiftkey vám umožňuje psát pomocí tahů a nemusíte se přitom ani trefit na konkrétní písmenko. Appka je totiž tak chytrá, že intuitivně rozpozná, co jste chtěli napsat. Mezi běžnou klávesnicí a Swiftkey přepínáte pomocí ikonky zeměkoule. Ze začátku se vám může zdát otravné, že vám appka bude nabízet jiná slova, než chcete, ale postupem času si všechna neobvyklá slova uložíte a nebudete mít s aplikací problém.

Další zajímavé články čtěte ZDARMA v e-magu Starting Up:

Autor: Petra Tabarová

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.