Must have: Aplikace, které vám zpříjemní dovolenou

K létu patří dovolená a bez dovolené není léto. Abyste si ji pořádně užili, máme pro vás tipy na aplikace, které vám s tím pomůžou.

pocketPocket

Této aplikaci jsem přišla na chuť teprve nedávno, i když o ní vím už delší dobu, ale kvůli tomu, že jsem si články ukládala do Evernote, tak jsem neměla potřebu ji zkoušet. To se změnilo ve chvíli, kdy jsem si potřeboval třídit již přečtené články a přepisování sešitů mě začalo obtěžovat. Na to je ideální Pocket. Do Pocketu si šoupnete články, které vás oslovily, ale nemáte čas je číst (např. protože jste v práci).

Až budete mít volnou chvilku, zapnete Pocket, článek si přečtete a po přečtení ho označíte jako přečtený, nebo ho dáte do svých oblíbených. Pocket je proto ideálním doplňkem na dovolenou, nebo třeba na cestování hromadnou dopravou.

Google Photos icon logo e1406934554420Fotky Google

Opět další super appka z googlovské dílny. Pokud tak jako já řešíte často problém s plnou pamětí vašeho smartphonu nebo to, kam zálohovat co nejjednodušeji (pokud možno automaticky) fotky, tak řešením jsou Fotky Google. Automaticky se vám zálohují nové fotografie z telefonu do cloudu. Pokud vyfotíte vícero podobných fotek za sebou, Google vám sám udělá animaci a sekupuje fotky do tematických sbírek.

Dle mého názoru je to super aplikace pro cestovatele, kteří fotí tzv. každou ptákovinu. Po záloze fotky vymažete z telefonu a máte opět volnou paměť pro další.

mzl.dguepche.100x100 75Travel Guide With Me

Pro angličtináře mám tip na super průvodce od developerů MapsWithMe. Dozvíte se v nich o turicticky zajímavých místech, regionální kuchyni a dalších zajímavostech, které by vám možná unikly.

K dispozici je průvodce pro ČR, Itálii, Řecko, Německo, Francii, Švýcarsko, Anglii, Černou Horu, Havaj, Turecko, Japonsko, Španělsko, Kalifornii, Nový Zéland, Malajsii, Polsko, Rusko, Srí Lanku, Hong Kong, Singapur, Thajsko, Litvu, Estonsko, Tajvan, Lotyšsko i Nepál.

word lensWord lens translator

Pro ty, kteří nejsou moc jazykově vybavení je tady aplikace Word lens translator, která umí překládat do vámi zvoleného jazyka namířením fotoaparátu v aplikaci na cizojazyčný nápis.

Ideální je pro lidi, kteří umí alespoň jeden světový jazyk, protože v češtinu zatím neovládá.

 

Celý článek s dalšími tipy na aplikace, které vám pomůžou při práci na dálku (třeba z pláže), najdete zdarma v e-magu Starting Up

 Autor: Petra Tabarová

Témata:
aplikace  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.