Finance do začátku podnikání ...

Kde vzít peníze na rozjezd podnikání? Máme pro vás tip!

S čerstvě narozeným podnikatelským nápadem se často dostavuje otázka „Nápad dobrý, ale kde vzít peníze na start?“ Odpověď není vždy jednoduchá, ale cesty jsou....

Startujete malé podnikání? Víme, jak profinancovat začátek

Něco do začátku potřebuje každý začínající podnikatel. Jak se dá rychle získat takový menší kapitál? Případně, jak mít pokrytá záda v situacích, když vám ještě ze začátku přechodně nevychází cashflow? 

Kontokorent k podnikatelskému účtu? Když nevychází cashflow

Jednou z výhod podnikatelského účtu pro začínající podnikatele může být možnost kontokorentu neboli povoleného debetu. Tato možnost přečerpání účtu může opět pomoci, když si váš byznys teprve sedá, ale i v případech nečekaných událostí.

Inzerce ...

Modulové systémy pro eventy a výstavy jsou rychlým a levným řešením

Tradiční stánky a prezentace však často neposkytují dostatečnou flexibilitu a variabilitu, kterou moderní doba vyžaduje. Jedním z inovativních řešení, které přináší nové možnosti a výhody, jsou modulové systémy. Co to je a jak mohou pomoci vaší firmě?

Reklamní předměty hrají důležitou roli v marketingu a interním PR. Zkuste ty...

Reklamní předměty hrají klíčovou roli v moderním marketingovém mixu a interní komunikaci firem. A právě na jejich výrobu a prodej se od roku 2004 specializuje společnost AREI.

Chci podnikat ...

Začínám podnikat ...

Podnikám ...

Inzerce