Způsob zahájení obchodního jednání je klíčový. Na co si dát pozor?

Pokud jste se již připravili na obchodní jednání a dokonce si i sjednali termín obchodní schůzky, čeká vás náročná mise – navodit dobrý dojem, správně započít hovor s obchodním partnerem a zahájit samotné obchodní jednání. V následujícím článku vám ukážeme, jak na to.

Jak a kde mohou OSVČ získat půjčku?

Běžné zaměstnance bývá často slyšet, jak těžko shání slušnou půjčku. S pracovní smlouvou, která jim poskytuje určité záruky, jsou však na tom stále lépe než OSVČ. Proč tomu tak je a jaké podmínky musí drobní živnostníci v ČR splňovat, aby zvýšili šance získat půjčku?

Jak nachystat e-shop na vánoční sezónu

Předvánoční a vánoční sezóna znamená pro mnoho e-shopů nejsilnější období? Tuto otázku si klade snad většina e-shoperů. Mezi nimi také klienti platformy UPgates, specializující se na tvorbu a pronájem e-shopů. Právě UPgates se vám vynasnaží pomoct, a to nejen s přípravou vašeho internetového obchodu.

Digitalizace: Na pořadu dne více než kdy jindy

Takzvaná digitální transformace je jako cesta k zefektivnění podnikání skloňována čím dál častěji. V souvislosti s aktuální situací ještě více nabývá na významu a stává se existenční otázkou, nejen pro firmy ale pro každého člověka.

Bankovní nebo nebankovní půjčka: výhody a nevýhody

Časy, kdy jste se pro půjčku museli vydat jedině do banky jsou dávno pryč. Bankám dnes konkuruje množství nebankovních společností. Ty se snaží nalákat hlavně takové zákazníky, které banka odmítne nebo rovnou vědí, že jsou jejich šance na získání půjčky mizivé.

Inzerce