Jak prověřit franchisový systém

Při rozhodování o vhodném franchisovém systému si prostudujte jeho nabídkové dokumenty a reklamní materiály. Mnoho systémů prezentuje svou nabídku ve formě brožury nebo k tomu dnes čím dále častěji volí prezentaci na internetu.

Extrémně výkonné, tiché a přitom cenově dostupné čerpadlo vzduch/voda? Tady je!

Vybíráte tepelné čerpadlo vzduch/voda pro objekt s vysokou spotřebou tepla? Vězte, že navzdory tomu co jste doteď četli na internetu, není třeba dělat kompromisy ve výkonu či zbytečně navyšovat počáteční investice.

Flotilové pojištění – jak funguje a jak díky němu mohou podnikatelé ušetřit?

O flotilové pojištění mohou žádat i fyzické osoby, které vlastní více jak tři auta. Právě díky němu je možné ušetřit nemalé peníze. Co tento druh pojištění obnáší? Jak vlastně funguje?

Jak se zrodil úspěšný MMA projekt Oktagon

Sny, víra a vize. To jsou slova, která jsou často společným jmenovatelem úspěšných lidí a jejich projektů. Jeden takový příběh začal psát svoji historii v roce 2016, kdy spatřil světlo světa fenomén s názvem Oktagon.

Jak na tvorbu e-shopu a kterou cestou se vydat?

Při tvorbě e-shopu máte několik možností, jak svůj plán online prodeje produktu zrealizovat. Jsou jimi platformy poskytované zdarma, realizace e-shopu na míru nebo pronájem e-shopu .

Inzerce