Co je to cloud: Definice, výhody a využití v praxi

Když se řekne cloud, většině lidí se vybaví ukládání dat. Cloudové technologie jsou však mnohem víc než to. Nejen, že nám umožňují využívat různé služby a programy na internetových serverech, ale nabízejí také kompletní řešení IT infrastruktury pro firmy.

Finance do začátku podnikání ...

Startujete malé podnikání? Víme, jak profinancovat začátek

Něco do začátku potřebuje každý začínající podnikatel. Jak se dá rychle získat takový menší kapitál? Případně, jak mít pokrytá záda v situacích, když vám ještě ze začátku přechodně nevychází cashflow? 

Kontokorent k podnikatelskému účtu? Když nevychází cashflow

Jednou z výhod podnikatelského účtu pro začínající podnikatele může být možnost kontokorentu neboli povoleného debetu. Tato možnost přečerpání účtu může opět pomoci, když si váš byznys teprve sedá, ale i v případech nečekaných událostí.

Kde vzít peníze na rozjezd podnikání? Máme pro vás tip!

S čerstvě narozeným podnikatelským nápadem se často dostavuje otázka "Nápad dobrý, ale kde vzít peníze na start?" Odpověď není vždy jednoduchá, ale cesty jsou.

Inzerce ...

Cafeterie: Více než jen obyčejné benefity

Cafeterie a e-stravenky – tyto benefity se stávají nedílnou součástí firemních výhod. Jejich přínosy jsou rozsáhlé, přičemž primárně jde o odměnu pro zaměstnance. Ta dokáže obohatit pracovní život, a navíc přináší finanční úsporu zaměstnanci i zaměstnavateli.

Slevový tahák jménem Black Friday. Kde se „Černý pátek“ vzal a kolik...

Black Friday, v překladu také Černý pátek, je jedním z nejvýznamnějších nákupních dnů v roce. Jak vznikl a v čem jej omezila nová legislativa z roku 2023?

Chci podnikat ...

Začínám podnikat ...

Podnikám ...

Inzerce