Dispoziční právo k účtu. Kdy má smysl a na co si dát pozor?

Podívejte se, jak založit disponentská práva, jak určit jejich rozsah, nebo jak je pro změnu zrušit. V jaké roli se ocitá disponent po smrti majitele účtu, či kde se disponentství používá nejčastěji.

Finance do začátku podnikání ...

Kde vzít peníze na rozjezd podnikání? Máme pro vás tip!

S čerstvě narozeným podnikatelským nápadem se často dostavuje otázka „Nápad dobrý, ale kde vzít peníze na start?“ Odpověď není vždy jednoduchá, ale cesty jsou....

Startujete malé podnikání? Víme, jak profinancovat začátek

Něco do začátku potřebuje každý začínající podnikatel. Jak se dá rychle získat takový menší kapitál? Případně, jak mít pokrytá záda v situacích, když vám ještě ze začátku přechodně nevychází cashflow? 

Kontokorent k podnikatelskému účtu? Když nevychází cashflow

Jednou z výhod podnikatelského účtu pro začínající podnikatele může být možnost kontokorentu neboli povoleného debetu. Tato možnost přečerpání účtu může opět pomoci, když si váš byznys teprve sedá, ale i v případech nečekaných událostí.

Inzerce ...

Jak minimalizovat náklady na opravy firemních automobilů bez kompromisů?

Náklady na vozidla patří mezi jeden z hlavních výdajů řady firem. Pohonné hmoty, pojištění, pravidelná údržba – to vše značně zasahuje do rozpočtu. Nabízí se způsoby, jak můžete snížit náklady, aniž byste snížili bezpečnost a kvalitu vozového parku.

Fotovoltaika je tou správnou volbou pro lepší ESG rating vaší firmy. Proč?

Zjistěte, jak fotovoltaika může proměnit vaši firmu k lepšímu. Poznejte způsoby, kterými ovlivní ESG rating vaší společnost i možnosti využití nových dotačních programů.

Chci podnikat ...

Začínám podnikat ...

Podnikám ...

Inzerce