podnikatelské příběhy

Zpověď finalisty Rozjezdů: EVIPA

Přijdete do čekárny u lékaře, nikde nikdo, ale úzkostlivě dodržujete pokyn „neklepat“ visící na dveřích a pak zbytečně čekáte, i když v ordinaci žádný pacient není. Jindy se vám zase stane, že někdo i přes zaplněnou čekárnu přijde okamžitě suverénně ke dveřím, zaklepe a následují bouřlivé dohady o pořadí. Předbíhání, zmatkům a nejistotě v čekárnách by měl učinit přítrž systém Evipa, který vyvinula čtveřice studentů z brněnského VUT.

Zpověď finalisty Rozjezdů: EWYN Snack bar

„Kamkoliv jsem cestoval, ať už na nákupy, na dovolenou, mohl jsem narazit z velké části pouze na občerstvení, které mi nabízí málo nutričně vyváženou a zdravou stravu. Začal jsem přemýšlet, jak to změnit."

Zpověď finalisty Rozjezdů: Ironing Ladies

„Nechtěli jsme anonymní službu. Při hledání budoucích Ironing Ladies jsme si uvědomili, jaký je přetlak paní, které chtějí pracovat, ale z nejrůznějších důvodů práci nemohou sehnat. To byl moment, kdy jsme se rozhodli náš projekt vzít vážně a těmto ženám pomoct."

Zpověď finalisty Rozjezdů: Neephase

Dvacetiletý Jakub Sejkora z Jablonce nad Nisou má velké plány: chce založit celý label, značku, Neephase, už na střední škole vyráběl trička, produkoval hudební i jiné akce, teď se ale chce soustředit na rozjezd první části jeho podnikání, a to leteckých natáčení.

Zpověď finalisty Rozjezdů: ShakeBike

ShakeBike je hravý vynález, který zábavnou formou pohybu připraví zdravý a osvěžující nápoj plný energie. Z ledničky si vyberete z ovoce či zeleniny a naládujete si mixér podle chutí. Sednete na Bike a do minuty máte svůj vlastní ,,našlapaný“ nápoj. Stánek je mobilní, energeticky soběstačný a jako na kole se přesune z místa na místo.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.