internetový marketing

SEO: Typické chyby start-upů

Optimalizace pro vyhledávače je pro začínající online projekty obrovským lákadlem. Máme u nás zaryté pod kůží, že SEO je „ten traffic zadarmo“, co se dá relativně snadno sehnat, když člověk zná tu správnou optimalizační magii. Bohužel, realita tak jednoduchá není. Buďte proto opatrní a vyvarujte se školáckých chyb.

Síň slávy nebo propadliště dějin – jak dopadnete na Facebooku

Představte si modelovou situaci (ve které se můžete brzy sami octnout): máte rodící se byznys projekt a zřizujete pro něj Facebook. Kde všude asi můžete udělat chybu? Už úplně na začátku. A nezáleží na tom, jak zkušený uživatel Facebooku v soukromí jste. Vás start-up na něm můžete povznést a stejně tak i pohřbít. Je to 50 na 50. Můžete to risknout, anebo si nejdřív přečíst, jak to vidí český Facebook marketing guru David Lörincz.

Stáhněte si e-book s praktickým návodem na výběr a registraci domény

Vybrat a zaregistrovat doménu není žádná věda, pokud víte, jak na to. A to se dozvíte v e-booku Jak získat a provozovat doménu.

 

Tradiční reklamní strategie a internet

Víte, jak „aktualizovat“ vaše tradiční propagační materiály tak, aby korespondovaly s vašimi marketingovými aktivitami na internetu? Poradíme vám.

Vyhledávače zboží podpoří úspěšnost vašeho internetového obchodu

Následující článek představuje několik rad, kterými se můžete řídit, rozhodnete-li se podporovat prodej vašeho zboží, respektive váš internetový obchod, prostřednictvím jeho umístění ve zbožových vyhledávačích.

Vyzkoušeli jsme za vás netradiční propagaci Nosím Vaše Triko

Recenze služby Nosím Vaše Triko
Na internetu existuje množství služeb, které nabízejí netradiční a zároveň cenově dostupnou propagaci pro podnikatele, živnostníky, internetové projekty i velké firmy a vlastně pro kohokoliv. Jen málokterá však naplňuje známé rčení „spojení příjemného s užitečným“ jako Nosím Vaše Triko.

Vyzkoušeli jsme za vás systém k identifikaci návštěvníků webu Leady.cz

Recenze Leady.cz
Potřeba monitorovat a analyzovat návštěvníky webu je pro valnou většinu internetových prodejců a firem s internetovými stránkami známá. Pokud nesledujete to, co se děje na vašem webu nebo e-shopu, je to jako kdybyste se snažili najít konkrétní osobu na rušené ulici se zavázanýma očima a zacpanýma ušima. Stejně tak těžce se vám budou hledat potenciální zákazníci na internetu.

Zjistěte, jak si lidé pamatují název vašich webových stránek

Vyhledavače vám mohou pomoci nejen k vyšší návštěvnosti, vašich firemních webových stránek ale mohou posloužit i jako skvělé testovací prostředí. Vyzkoušejte s jejich pomocí třeba to, jak dobře si lidé dokáží zapamatovat název vašeho webu nebo firmy.

Ztrácíte se i v základních pojmech internetového marketingu? Tady je pár nejdůležitějších prostředků

Máte pocit, že by váš byznys mohl lépe prosperovat, ale nevíte, jak na to? Cítíte, že vám chybí efektivní webová propagace? Dost možná máte pravdu. V současné době se bez kvalitní internetové reklamy zkrátka neobejdete.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.