bozp

Smlouva o kontrolní činnosti (vzor)

Čas od času nastane v každém podniku situace, kdy je nutné vzít si na pomoc kontrolory. Kontrola jakýkoliv činností ve firmě se sjednává smlouvou a provedení kontrolní činnosti, jejíž podstatné náležitosti jsou popsány níže.

Umíte správně nahlásit pracovní úraz? Poradíme vám, jak nepřijít o odškodnění!

Ať už jste zaměstnanec, kterému se stal v práci úraz, ředitel firmy, nebo máte ve vaší společnosti na starosti bezpečnost práce, pak byste měli zbystřit. Od 1. 1. 2015 totiž platí novela nařízení vlády č. 201/2010 Sb. o způsobu evidence pracovních úrazů. Tato novela obsahuje několik nových pravidel, které je nutno respektovat při nahlašování pracovního úrazu, jinak je možné, že pracovní úraz nebude kompenzován v plné výši. Nicméně abychom nebyli pouze posli špatných zpráv, dnes již existuje snadné a pro každého dostupné řešení a to dokonce plně online.

Úvod do pravidel BOZP pro podnikatele

Povinnosti v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), které vyplývají z platných právních předpisů, pro mnohé podnikatele znamenají velké starosti. Přinášíme zde proto článek, který vám orientaci v oblasti BOZP při podnikání usnadní.

 

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.