Poptávka finančních zdrojů: Investice v oblasti míchaných nápojů |
|
Nabízím možnost investice do oblasti míchaných nápojů.
Poptávka po penězích - č. 112Popis podnikatelského záměruJedná se o dvě základní služby. Jedna zatím v ČR neexistuje, druhá existuje v omezené konkurenci, navíc zde mám jasnou konkurenční výhodu v podobě ceny pro zákazníka. Projekt je připraven k realizaci, k dispozici je podnikatelský plán, který lze představit na osobní schůzce.
Požadavky na investoraPožaduji investici ve výši 200 tis. Kč. Návratnost jeden až dva roky podle realizované produkce. Investice je možná formou půjčky nebo podílu na firmě. Procenta budoucí společnosti jsou k diskuzi podle vloženého kapitálu a účasti na podnikání.
Více informací získáte na info@ipodnikatel.cz. Referenční číslo inzerátu: 112. Informace o inzerentech podáváme pouze na základě registrace. 11 Únor 2011 Sdílet článek |









