Možnosti zdrojů financování v začátcích podnikání

Jste rozhodnuti, že budete podnikat a dokonce máte zpracovaný podnikatelský plán? Přemýšlíte, kde sehnat peníze na start podnikání, které tolik potřebujete? Nabízíme vám přehled možných zdrojů financování začátku podnikání.

3 Obchodní partneři

Dodavatelé

Váš budoucí dodavatel je potenciálně někdo, komu na vás může záležet a proto vám může poskytnout finanční prostředky.

Důvodem může být váš záměr odebírat zboží, materiál apod. Toho lze s výhodou využít. Vyčíslete objemy vašich odběrů, zjistěte si, jak významný zákazník budete (nejděte dodavatele, pro kterého významní budete) a začněte vyjednávat o dodávkách s delší splatností, dodávkách na úvěr, do komise apod.

 

Obdobně můžete postupovat v případě dodávky strojů, stavebních oprav apod.

Hledejte další benefity pro vaše potenciální dodavatele jako je např. rozšíření prodejní sítě v nepokrytém území, vytvoření konkurence pro zavedenou značku v daném území nebo prostě jen zvýšení odbytu. Rovněž můžete nabídnout spolupráci podle povahy vaší činnosti. Buďte vynalézaví, hledejte, čím můžete být prospěšní.

Odběratelé

Váš budoucí odběratel je opět potenciálně někdo, komu na vás může záležet a proto vám finanční prostředky může poskytnout.

Důvodem může být jeho potřeba odebírat zboží, materiál, služby apod. Třeba proto, že jste levnější, nebo v kratší vzdálenosti od jeho provozovny než původní dodavatel. Toho lze s výhodou využít.

Vyjádřete nebo vyčíslete vaše přínosy pro možné odběratele, zjistěte si, jak významní se můžete pro své zákazníky stát a začněte vyjednávat. Obdobně můžete postupovat v případě strojů, stavebních oprav apod.

Hledejte další benefity pro vaše potenciální odběratele jako je např. doplnění jejich sortimentu, nevytváření vzájemné konkurence v daném území, netradiční výhody v podobě dopravy, montáže aj. Rovněž můžete nabídnout spolupráci podle povahy vaší činnosti. Opět buďte vynalézaví a hledejte, jak můžete být prospěšní.

4 Leasingová společnost

Leasing– zjednodušeně řečeno pořízení strojů, zařízení, objektů ale i vybavení na splátky je velmi elegantní cestou, jak vyřešit počáteční finanční potřebu.

Celá řada výrobců a dodavatelů ve snaze prodat se snaží najít cesty, jak zákazníkům usnadnit nákup jejich produktů. Proto se spojují s leasingovými společnostmi, které umožní platby rozložit do několika let. Právě toho můžete využít.

Leasingové společnosti zpravidla na rozdíl od bank nepožadují ručení (jistý druh záruky představuje předmět koupě, který je po celou dobu leasingových splátek v majetku leasingové společnosti).

Rozdíl mezi leasingem a úvěrem

Pamatujte, želeasingové společnostise často specializují na různé obory nebo výrobky. Je potřeba navázat kontakt s více leasingovými společnostmi a nechat si připravit nabídky, které můžete vyhodnotit. Nezapomínejte, že často nehledáte nejlevnější cestu k penězům, ale tu existující cestu.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Margarete alexandra Slibuji, že sdílet tento svědecký výpůjček kvůli potěšením Bohu v mém životě, musím hledat půjčku on-line, nebyl jsem schopen získat půjčku, protože jsem na černé listině kvůli mému špatnému úvěrovému skóre jsem utekl z práce a ztratil jsem můj dům žil jsem na ulici frustrovaný bez přístřeší nebo jídlo, až do jednoho věrného dne jsem našel svědectví internet jak tato společnost pomáhala lidem s půjčkami tak jsem se snažil bohužel můj úvěr byl udělen bez jakéhokoli zajištění uplatněného $ 200,000,000,000 USD, jsem velmi šťastný, protože věřitelé vás zaslouží, pokud potřebujete spolehlivého věřitele a strach z věřitele Boha kontaktovat nyní. zde je email: .
13.10.2017 22:15 | Odpovědět
David Peterson Potřebujete úvěr pro podnikání nebo potřebujete osobní půjčku. Nabízíme dlouhodobé a krátkodobé půjčky jednotlivcům a společnostem.
Můžete požádat o rychlou půjčku a získat ji s lehkostí. Bližší informace o nabídce naší půjčky vám doporučujeme kontaktovat dnes prostřednictvím e-mailu. Jsme hrdí na to, že i přes celosvětovou ekonomickou nejistotu jsme stále jednou z nejrychleji rostoucích nezávislých finančních společností na světě. Kontaktujte nás dnes na našem e-mailu pro vaše podnikání / osobní půjčky.
24.9.2017 23:17 | Odpovědět
Heinrich Jesse Potřebujete úvěr? My rozdávat úvěry renomovaných obou osobních jednotlivcům, Spolupracovat firem a investorů. Zajišťujeme auto úvěry, osobní půjčky, vánoční půjčky, podnikatelský úvěr, vzdělávací půjčky, konsolidace dluhu, E.T.C na 3% sazby. Kontaktujte nás s informacemi Jméno: Adresa: Mobil: Částka potřebná: Doba trvání: pro bližší informace.

Finance a poradit. Bez ověření příjmu. Nepotřebujete kreditní skóre. Velmi příznivé úrokové sazby.
Kontaktní osoba Heinrich Jesse
Kontakt E-mail:
http://jessefinanceservice.sluzby.cz/
3.2.2017 02:20 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.